کلانتری: بازی ها رفته رفته سخت تر می شوند

کلانتری: بازی ها رفته رفته سخت تر می شوند

cmsd/آذربایجان شرقی سرمربی مس سونگون ورزقان می گوید هر بازی سختی های خودش را دارد اما بازی ها رفته رفته سخت تر می شوند.

به گزارش cmsd، علی کلانتری پس از تساوی یک-یک تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: همه بازی ها سخت است و این بازی هم سختی خودش را داشت. بازی ها رفته رفته سخت تر می شوند، مخصوصا در نیم فصل دوم و 7-6 بازی آخر. تیم حریف در کادرفنی اش تغییراتی داشت و من به مجموعه شان خسته نباشید می گویم. نتایج سایپا خوب نبود و این تغییرات باعث تغییر شرایط فنی تیمشان شد.

او ادامه داد: با شناختی که ما اول فصل از تیم سایپا داشتیم احساس کردیم با سیستم 1-4-5 بازی کنند و روی این سیستم کار کرده بودیم. سعی کردیم در بازی با حوصله توپ را به گردش در بیاوریم و بازی گردانی کنیم که این کار را انجام دادیم. در این شرایط از بازیکنان تیمم راضی هستم. تیم حریف با 9 بازیکن در یک سوم دفاعی اش حضور داشت و در این شرایط گلزنی سخت است.

سرمربی مس سونگون گفت: ما در نیمه اول موقعیت های زیادی به دست نیاوردیم، چون گردش توپ داشتیم. آنجایی که برنامه داشتیم و باید به ضد حمله می رسیدیم نرسیدیم. ولی خب در نیمه دوم شرایط فرق کرد و تغییرات و جابه جایی هایی انجام دادیم. می توانستیم بیشتر به گل برسیم. روی یک شوت از راه دور گل خوردیم و با بدشانسی توپ به تیر خورد و برگشت و با دروازه بان برخورد کرد و به گل تبدیل شد. بازی کم موقعیت بود ولی از نظر من تاکتیکی بود. بازیکنان مان خوب کار کردند. اینکه ما بتوانیم در عرض 3 تا 4 دقیقه بازی یک بر صفر را یک بر یک کنیم برای ما جای خوشبختی است.

امیدوارید که تیم شهرتان “فجرسپاسی” به لیگ برتر صعود کند؟ کلانتری گفت: من خواهش می کنم این سوال را فعلا از من نپرسید. الان نمی توانیم درباره اش صحبت کنیم چون ما با فجر سپاسی بازی داریم. ما الان با 4 تیم بازی داریم که هر 4 بازی برای ما مهم است. ما بازی شرافتمندانه مان را انجام خواهیم داد و هیچ وقت هم از این خط عبور نکردیم و کاری هم به هیچی نداریم. من فقط به دنبال این هستم که تیم ما یک مقام پنجم کسب کند. کاری به هیچ کس هم ندارم.

او درباره فصل آینده بیان کرد: با باشگاه صحبت هایی شده اما یکسری ریزه کاری ها وجود دارد و باید برخی کار های مدیریتی انجام شود تا ببینیم در آینده چه اتفاقی پیش می آید.

سرمربی مس سونگون درباره شوت های کم تعداد این تیم در نیمه اول گفت: شوت زدن وقتی که یک تیم با دفاع فشرده وار می کند، یک حربه خیلی مهم است. اگر به گل ما دقت کنید بازیکن ما واقعا حرفه ای ضربه زد و با یک کار فوتسالی به گل رسیدیم.

پایان خبر cmsd

کلانتری: بازی ها رفته رفته سخت تر می شوند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلانتری: بازی ها رفته رفته سخت تر می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلانتری: بازی ها رفته رفته سخت تر می شوند"، کلیک کنید.