دورتموند به فینال اروپا صعود کرد/ تیر دروازه دشمن پاریسی ها بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

دورتموند به فینال اروپا صعود کرد/ تیر دروازه دشمن پاریسی ها بود - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، تیم های فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه و دورتموند آلمان در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شامگاه سه شنبه از ساعت 22:30 به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود دورتموند به اتمام رسید.

تک گل این دیدار را «متس هوملس» (50) به ثمر رساند.

نیمه اول این دیدار در حالی انجام شد که دفاع منسجم زرد پوشان دورتموندی مانع از آن شد که ستاره های پاری سن ژرمن بتوانند موقعیت خطرناکی ایجاد کنند تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

اما در آغاز نیمه دوم و در حالی که این پاریسی ها بودند که به گل نیاز داشتند در دقیقه 50 دورتموند صاحب یک ضربه کرنر شد و «یولیان برانت» با یک ارسال بلند توپ را به محوطه 6 قدم فرستاد و «متس هوملس» با یک ضربه سر توانست گل اول را برای دورتموند به ثمر برساند.

به دنبال این حمله پاریسی ها سراسر حمله شدند و در دقیقه 60 راموس فرصت بسیار خوبی در پشت محوطه 6 قدم داشت اما ضربه بی دقت او از روی دروازه حریف بیرون رفت.

در ادامه هم شانس با شاگردان لوییز انریکه همراه نبود و 3 بار تلاش های این تیم با برخورد توپ به تیر دروازه ناکام ماند و بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید.

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود دورتموند به اتمام رسیده بود و به این ترتیب دورتموند با برتری 2 بر صفر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت موفق شد راهی دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

در دیگر دیدار این مرحله شامگاه چهارشنبه تیم های بایرن مونیخ و ریال مادرید از ساعت 22:30 به مصاف هم خواهند رفت تا دومین فینالیست لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود.

دورتموند به فینال اروپا صعود کرد/ تیر دروازه دشمن پاریسی ها بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دورتموند به فینال اروپا صعود کرد/ تیر دروازه دشمن پاریسی ها بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دورتموند به فینال اروپا صعود کرد/ تیر دروازه دشمن پاریسی ها بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.