کارشناسی بازی استقلال و ذوب آهن

کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: صحنه گل استقلال به درستی از سوی داور مردود اعلام شد، اما ناظمی در این بازی می توانست مدافع آبی پوشان را هم اخراج کند که تصمیم به مدیریت بازی گرفت.

کارشناسی بازی استقلال و ذوب آهن

آفتاب نیوز :

حیدر سلیمانی به نحوه قضاوت کوپال ناظمی در دیدار حساس استقلال و ذوب آهن اشاره کرد و اظهار داشت: در کل این داور کشورمان قضاوت بدی نداشت، این بازی سخت بود و در ادامه روند کار به گونه ای پیش رفت که سخت تر هم شد.

وی ادامه داد: در طول بازی دو صحنه مهم بیشتر نداشتیم که یکی از آن ها به دقیقه 48 باز می گردد جایی که استقلال به گل رسید، اما داور آن را مردود اعلام کرد. در آن صحنه دو تخلف همزمان رخ داد و ناظمی به درستی گل را نپذیرفت. مهرداد محمدی در زمان زدن ضربه در موقعیت آفساید بود و در همان زمان هم توپ به دست او برخورد کرد و طبیعی است که گل صحیح نباشد.

کارشناس داوری کشورمان تاکید کرد: در این بازی اخطار های زیادی داده شد که نشان از مدیریت بازی از سوی ناظمی با کارت های زرد داشت که این خوشایند نیست. البته در دقیقه 76 روزبه چشمی با خطایی که بر روی مهاجم ذوب آهن داشت از این بازیکن سلب موقعیت کرد و ناظمی می توانست با دادن کارت زرد دوم حتی او را از زمین اخراج کند، اما ترجیح داد بازی را به نوعی دیگر مدیریت کند. در چنین صحنه هایی وقتی داور کارت زرد داده در دادن کارت دوم مدیریت بیشتری را به خرج می دهد و در این بازی هم شاهد چنین روندی بودیم.

سلیمانی گفت: در هفته های پایانی باید در چیدمان داوران دقت و وسواس بیشتری صورت بگیرد، داوران ما در رعایت قوانین مشکلی ندارند، اما در بُعد روانی دچار چالش می شوند و باید در هفته های پایانی از حضور در فضای مجازی خودداری کنند و تحت تاثیر شرایط قرار نگیرند.

کارشناسی بازی استقلال و ذوب آهن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارشناسی بازی استقلال و ذوب آهن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارشناسی بازی استقلال و ذوب آهن"، کلیک کنید.