افزایش سرانه ورزشی اصفهان مستلزم ورود سرمایه های خُرد مردمی است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

افزایش سرانه ورزشی اصفهان مستلزم ورود سرمایه های خُرد مردمی است - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، آیین بهره برداری از سومین زمین چمن طبیعی مدرسه فوتبال مصطفوی در باشگاه شرکت نفت اصفهان عصر دوشنبه با حضور نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران شرکت نفت، هنرجویان و بازیکنان این مدرسه و خانواده های آنان برگزار شد.

در حاشیه این مراسم حامد یزدیان نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار cmsd درخصوص نیاز استان به افزایش سرانه و فضاهای ورزشی، اظهار داشت: یکی از راه کارهای افزایش سرانه ورزشی این است که مردم را باید درگیر ورزش کرده و سرمایه های خُرد آنان را نیز وارد فضاهای ورزشی کرد.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از دستگاه های دولتی ما، زمین های چمن یا امکانات ورزشی دارند که طی سال های پیش مختص کارمندان آنان بوده و اکنون بلااستفاده است یا در برخی روزها استفاده نمی شود؛ این فضاها را باید به کمک ورزش استان آورد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه گذاری در زیرساخت ورزشی سرمایه زیادی نیاز دارد، افزود: لازم است که هم امکانات دولتی و هم داشته های مردمی در راستای توسعه ورزش استان به میدان بیاید زیرا این مهم بر شادی و نشاط و سلامتی جامعه موثر است.

همچنین محمدسعید مصطفوی مدیرعامل مدرسه فوتبال مصطفوی نیز در گفت وگو با cmsd با اشاره به بهره برداری رسمی از سومین زمین چمن طبیعی این آکادمی ، اظهار داشت: این مدرسه فوتبال دو زبانه که از سال 1397 تاسیس شده هم اینک دارای 500 بازیکن در رده سنی پنج تا 15 سال است و 32 نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند.

وی ابراز داشت: پس از سال ها عدم فعالیت در زمین چمن شرکت نفت در اصفهان، این فضای ورزشی با حمایت و همکاری مدیران شرکت در اختیار مدرسه فوتبال مصطفوی قرار گرفت و منجر به احیای دوباره این زمین چمن شد.

به گزارش cmsd، در این مراسم که با حضور نماینده منتخب مردم و شماری از مدیران شرکت نفت اصفهان برگزار شد، از اپلیکیشن مدرسه فوتبال مصطفوی نیز رونمایی شد.

افزایش سرانه ورزشی اصفهان مستلزم ورود سرمایه های خُرد مردمی است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش سرانه ورزشی اصفهان مستلزم ورود سرمایه های خُرد مردمی است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش سرانه ورزشی اصفهان مستلزم ورود سرمایه های خُرد مردمی است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.