تمدید فرصت ارسال آثار به جشنواره «آسمون»/ هنوز برای ستاره شدن وقت هست

تمدید فرصت ارسال آثار به جشنواره «آسمون» هنوز برای ستاره شدن وقت هست

فرصت ارسال آثار به جشنواره ملی «آسمون» که با هدف حمایت از تولیدات فضای مجازی نوجوانان تشکیل شده است، به دلیل استقبال مخاطبان تمدید شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری cmsd، جشنواره جشنواره ملی «آسمون»  که با محوریت تولیدات نوجوانان 9 تا 18 سال در فضای مجازی تشکیل شده، فعالیت خود را در 6 موضوع دنبال کرده و تا کنون با تولیدات متفاوتی از این گروه سنی مواجه شده است. حالا و به دلیل استقبال مخاطبین از این جشنواره و با پیشنهاد شورای سیاست گذاری مهلت ارسال تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

موضوعات جشنواره شامل 1- حرفمون (هویت فردی) خودم کی هستم؟ دغدغه هام چیه؟ سفری به اعماق وجود خودمون برای کشف هویت مثبت فردیمون، نگرانی ها، خواسته ها، ترس ها و امیدها، شخصیتمون، احساسات، هیجان ها و…2- دوستامون (هویت اجتماعی) ارتباطات اجتماعی مون رو میگیمراه هایی برای اثرگذاری مثبت به دنیای اطرافمون مثل دوست هامون، هم کلاسی ها و خانواده مون3- فضامون (هویت مجازی) تو دنیای مجازی چیکار می کنیم؟ مثلا تفریح و سرگرمی، بازی های کامپیوتری، شبکه های اجتماعی، تولیدمحتوا، سواد مجازی و…و اینکه چطور می تونیم تو فضای مجازی هویتی امن و سالم بسازیم4- خاکمون (هویت ملی) تو ایران مون چه خبره؟ درباره کشورمون میگیماز تمامیت ارزی، میهن پرستی، تفاوت فرهنگی، محیط زیست، وطن، پرچم، قهرمان ملی، آینده و سواد مالی گرفته تا اینکه چطور می تونیم به حفظ و ارتقای هویت ملی خودمون کمک کنیم.5-خدامون (هویت دینی) درباره فرهنگ دینی مون میگیم ادیان مختلف، آیین ها، خداباوری و راه هایی برای عمل به آموزه های دینی مون.

قوانین ارسال ویدیو به این صورت است که حتماً دوربین باید روی عمودی تنظیم و فیلم گرفته شود. مدت زمان ویدیو 90 ثانیه یا کمتر باشد. جوایز جشنواره شامل میلیارد ها ریال جوایز نقدی به اضافه پلی استیشن 5، گوشی است. همچنین تولیدات برتر از طریق رسانه ملی و بستر های مجازی پیام رسان های داخلی پخش می شود. آیین اختتامیه جشنواره همزمان با عید بزرگ غدیر خم برگزار می شود.

تمدید فرصت ارسال آثار به جشنواره «آسمون»/ هنوز برای ستاره شدن وقت هست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمدید فرصت ارسال آثار به جشنواره «آسمون»/ هنوز برای ستاره شدن وقت هست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمدید فرصت ارسال آثار به جشنواره «آسمون»/ هنوز برای ستاره شدن وقت هست"، کلیک کنید.