سی ان ان: سرکوب اعتراضات و حمایت از صهیونیست ها آرای بایدن را می خورد

سی ان ان: سرکوب اعتراضات و حمایت از صهیونیست ها آرای بایدن را می خورد

به گزارش cmsd، پایگاه شبکه «سی.ان.ان» گزارش کرد: گسترش خشم دانشجویان آمریکایی به خاطر سرکوب دانشجویان معترض حامی فلسطین توسط پلیس در ضمن ادامه حمایت های «جو بایدن»، رییس جمهور آمریکا از عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در غزه باعث رویگردانی رای دهندگان جوان و به اصطلاح نسل «زد» از او با نزدیک شدن به موعد انتخابات 2024 شده است.

«حسن پیرعلی»، یکی از جوانان مسیول تبلیغات انتخاباتی در حمایت از جو بایدن در دانشگاه «ویک فورست» در کارولینای شمالی گفت: «اگر بخواهم از خودروهای برقی و تغییرات آب وهوایی حرف بزنم یک دانشجو از من می پرسد پس موضوع انتشار گازهای گلخانه ای در اثر بمباران غزه چه می شود؟ آن وقت مجبورم بگویم در این مورد قادربه کمک نیستم.»

به گزارش cmsd، جو بایدن، رییس جمهور آمریکا روز پنجشنبه گفت که «یهودستیزی و سخنان نفرت انگیز در دانشگاه های آمریکا جایی ندارد»، اما از حق اعتراض مسالمت آمیز دفاع کرد.

سی .ان.ان گزارش داد وخامت وضعیت در نوار غزه با توجه دسترسی بسیاری از جوانان آمریکایی به گزارش های در لحظه درباره جنگ در این باریکه از طریق رسانه های اجتماعی تبدیل به یک نگرانی بزرگ سازمان ها و گروه های حامی جو بایدن در مبارزات انتخاباتی از جمله سازمان های دموکرات، گروه های لیبرال خارج از حزب و دیگر متحدان او شده و آنها نگران رویگردانی شدید رای دهندگان جوان از شرکت در انتخابات 2024 هستند.

یک مثال بارز این نگرانی ها بیانیه منتشر شده از سوی یکی از گروه های دموکرات حامی بایدن به نام «دموکرات های کالج های آمریکا» است. این سازمان در بیانیه خود نوشت: «کاخ سفید استراتژی اشتباه در آغوش کشیدن بنیامین نتانیاهو را در پیش گرفته و به پایگاه حامیان خودش و همه رای دهندگانی که می خواهند این جنگ پایان یابد کم محلی می کند. باید هر چه بیشتر این مساله تصریح شود که درخواست برای آزادی فلسطینی ها به معنی یهودستیزی نیست.»

سی.ان.ان بیانیه سازمان «دموکرات های کالج های آمریکا» را که سالهای زیادی زیر نظیر کمیته ملی حزب دموکرات فعالیت کرده جسورانه دانسته که به طور بالقوه می تواند جایگاه این سازمان نزد رهبران ارشد حزب دموکرات را به خطر بیندازد.

اما یکی از گلایه های اصلی این سازمان این است که ظاهرا رییس جمهور آمریکا نمی خواهد بفهمد رویکردش در قبال سرکوب اعتراضات دانشجویان حامی فلسطین و ادامه دادن به حمایت های نظامی از رژیم صهیونیستی چطور کار این سازمان و حامیان دیگر جو بایدن برای انجام تبلیغات انتخاباتی به نفع این نامزد دموکراتها در انتخابات 2024 را به ویژه در میان قشر جوانان و دانشجویان سخت تر می کند.

310310

سی ان ان: سرکوب اعتراضات و حمایت از صهیونیست ها آرای بایدن را می خورد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سی ان ان: سرکوب اعتراضات و حمایت از صهیونیست ها آرای بایدن را می خورد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سی ان ان: سرکوب اعتراضات و حمایت از صهیونیست ها آرای بایدن را می خورد"، کلیک کنید.