اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در ارزیابی مدیران ادارات کل حایز رتبه برتر شد

اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در ارزیابی مدیران ادارات کل حایز رتبه برتر شد

به گزارش cmsd، «مهدی باوقار زعیمی»، مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان گفت: همچنین طی ارزیابی های صورت گرفته بین معاونت ها؛ اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان در حوزه معاونت فنی حایز رتبه نخست و حوزه مشارکتهای مردمی ( جذب خیرین) در سطح عالی و شایسته تقدیر شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان در خصوص فرایند ارزیابی عملکرد ادامه ابراز داشت: ارزیابی عملکرد کارکنان و مدیران، سالیانه به منظور رعایت اصل شایسته سالاری و مدیریت بهبود عملکرد و کیفیت کار، اعمال ضابطه شایستگی در تصمیمات اداری، به کارگیری نتایج ارزیابی در بهسازی نیروی انسانی و افزایش کارایی و اثربخشی عملکرد صورت می گیرد.

باوقار ، ارتقاء کیفیت عملکرد کارکنان ، ارایه بازخورد از نتایج و اجرای برنامه های آموزشی مورد نیاز،تدوین رویه های لازم جهت اجرای فرایند ارزیابی،افزایش ضمانت اجرایی فرایند ارزیابی از طریق تدوین و آماده سازی ساز و کاری مدون و مستند در خصوص استفاده از نتایج ارزیابی،حل مسایل و مشکلات موجود را از اهم اهداف ارزیابی عملکرد اعلام داشت.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان هم اکنون به قطب معماری در کشور مبدل گشته است اظهار داشت: استان هرمزگان توجه وافری به اتمام پروژه های نیمه تمام بزرگ مقیاس و پروژه های دارای هویت معماری بومی منطقه دارد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان ادامه داد: افزایش 2 برابری ساخت و تحویل کلاس درس در سال 1402 نسبت به سال 1401 ، رشد 300 درصدی اعتبارات مصوب سفر رییس جمهوری نسبت به سفر اول ، برگزاری اولین گلریزان احداث و تجهیز مدارس با مشارکت بخش خصوصی و صنایع ، اجرای اولین مدرسه تمام هوشمند در جزیره هرمز ، خرید بیش از 13 میلیارد تومان تجهیزات هنرستانی و ارسال 25 کامیون تجهیزات به شهرستان بشاگرد با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان ، آغاز عملیات احداث و تکمیل 40 کلاس درس برای نخستین بار از محل مولدسازی املاک بلااستفاده آموزش و پرورش و روشن شدن چراغ مولد سازی در راستای جهاد مدرسه سازی در استان هرمزگان، اتمام پیش نویس سند توسعه ، تکمیل و ساخت سه برابری مدارس با نیازهای ویژه نسبت به سال قبل ، بهسازی و شاداب سازی 404 مدرسه طرح شهید عجمیان و اتمام پیش نویس سند توسعه (حوزه فضا و تجهیزات ) نیز از اهم اقدامات مجموعه نوسازی مدارس استان هرمزگان می باشد.

لازم به ذکر است؛ فرآیند آغاز ارزیابی عملکرد ادارات نوسازی مدارس از اسفندماه سال گذشته آغاز شده و هفته گذشته نتایج آن اعلام شد که اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان در این ارزیابی جزء 5 استان برتر کشور قرار گرفت و در این ارزیابی در سطح ادارات و معاونت ها نیز هرمزگان در حوزه معاونت فنی حایز رتبه نخست و در حوزه مشارکتهای مردمی در سطح عالی و شایسته تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است؛ در پایان حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور با اهدای لوح تقدیری از مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان قدردانی کرد.

46

اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در ارزیابی مدیران ادارات کل حایز رتبه برتر شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در ارزیابی مدیران ادارات کل حایز رتبه برتر شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در ارزیابی مدیران ادارات کل حایز رتبه برتر شد"، کلیک کنید.