9 فیلم نفس گیر کره ای که نباید از دست بدهید

به گزارش خبرگزاری cmsd، بگذارید نام «قطار بوسان» را در این فهرست نگذاریم! نه به این خاطر که فیلم درخشانی نیست بلکه کاملا بر عکس، به این دلیل که نامش تقریبا در هر فهرستی از بهترین فیلم های کره ای تکرار شده و همۀ طرفداران فیلم های کره ای با آن آشنا هستند.

به گزارش فرادید؛ در اینجا به سراغ فیلم هایی می رویم که نسبتا کمتر دیده شده اند؛ از ماجرای یک فرار بزرگ تا یک گرفتاری واقعا «نفسگیر» در داخل یک تونل تا پخش زندۀ یک وحشت بزرگ.

1. جزیرۀ کشتی جنگی (The Battleship Island)
در دوران استعمار کره توسط ژاپن، 400 مرد و زن کره ای که برای کار اجباری در معدن زغال سنگ به جزیرۀ هاشیما برده شده اند، طرحی برای یک فرار بزرگ و دراماتیک می ریزند.

9 فیلم نفس گیر کره ای که نباید از دست بدهید

2. شمارش معکوس مرگ (The Terror Live)
یک مجری تلویزیونی بعد از انجام مصاحبه ای اختصاصی با یک تروریست که پلی را منفجر کرده است، متوجه می شود که برای خودش هم یک بمب کار گذاشته شده و جانش در خطر است؛ به علاوه، این موقعیت وحشتناک در زمان پخش زنده اتفاق می افتد.

3. خیلی مخفیانه (Secretly, Greatly)
این فیلم جذاب داستان سه جاسوس کرۀ شمالی را روایت می کند که بعد از آموزش به کره جنوبی می روند و در قالب سه شخصیت کاملا عادی در آنجا زندگی می کنند. بعد از یک مدت خیلی طولانی که هیچ دستوری به آن ها نمی رسد، آن ها به زندگی جدیدشان عادت می کنند و مثل سه همسایه عادی به زندگیشان ادامه می دهند؛ اما ناگهان با رسیدن یک دستور خیلی محرمانه و خیلی تکان دهنده، زندگی آن ها زیر و رو می شود.

4. تونل (Tunnel)
مردی در راه رسیدن از سر کار به منزل، وارد یک تونلِ تازه افتتاح شده می شود؛ اما تونل فرو می ریزد و این شروع ساعاتی نفسگیر و هیجان انگیز است.

5. پاندورا (Pandora)
انفجار یک نیروگاه هسته ای به دلیل زمین لرزه منجر به شرایطی می شود که فقط کارکنان نیروگاه می توانند از تبدیل شدنش به یک فاجعۀ ملی جلوگیری کنند.

6. آنفولانزا (Flu)
این یکی از جذابترین فیلم ها با موضوع بیماری های واگیردار است. یک ویروس هوازی مرگبار، جمعیت شهری در 20 کیلومتری سیول را مبتلا می کند و این آغاز یک هراس عمومی و هرج و مرج نفسگیر است.

7. برج (The Tower)
در میانۀ یک جشن مجلل شب کریسمس در یک ساختمان لاکچری، ناگهان شعله های آتش زبانه می کشند و مهمانی به کابوسی از تلاش برای زنده ماندن تبدیل می شود.

9 فیلم نفس گیر کره ای که نباید از دست بدهید

8. مختل شده (Deranged)
داستان این فیلم هم در مورد شیوع یک بیماری است اما نه یک بیماری کشندۀ معمولی! این بیماری کنترل مغز آدم ها را به دست می گیرد و باعث می شود که آن ها احساس تشنگ دیوانه واری داشته باشند؛ این تشنگی آن ها را به پریدن در رودخانه و غرق شدن در آنجا می کشاند.

9. گودال (Sinkhole)
یک خانواده از قشر کارگر توانسته اند پس از 11 سال صاحب خانه شوند؛ آن ها در خانۀ جدیدشان یک مهمانی ترتیب می دهند اما در نیمه های شب بارانی سیل آسا می بارد و گودالی عظیم خانه را در خود فرو می برد. حالا اعضای خانواده و همسایه ها باید قبل از اینکه گودال پر از آب شود از آن بیرون بیایند.

22057

9 فیلم نفس گیر کره ای که نباید از دست بدهید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "9 فیلم نفس گیر کره ای که نباید از دست بدهید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "9 فیلم نفس گیر کره ای که نباید از دست بدهید"، کلیک کنید.