گانتس: تا این لحظه پاسخ رسمی درباره توافق تبادل دریافت نکرده ایم

گانتس: تا این لحظه پاسخ رسمی درباره توافق تبادل دریافت نکرده ایم

به گزارش cmsd، بنی گانتس، عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت: منابع سیاسی را نصیحت می کنم که صبر کنند و منتظر اظهارات رسمی باشند و دیوانه وار رفتار نکنند.

وی خطاب به منبع سیاسی که همواره ناشناس است، تاکید کرد: درمورد این اظهارنظر مبنی بر «با یا بدون توافق به رفح حمله خواهد شد» صبور باشد و در انتشار اخبار عجله نکند.

به گزارش cmsd، بنی گانتس افزود: تا این لحظه پاسخ رسمی به پیشنهاد مطرح شده وجود ندارد بنابراین به تمام منابع سیاسی تمام تصمیم گیرندگان پیشنهاد می کنم که منتظر اخبار جدید رسمی باشند و خویشتنداری کرده و بر احساس محاسبات سیاسی با دیوانگی رفتار نکنند.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه تا این لحظه پاسخ رسمی دریافت نکردیم، گفت: کابینه جنگ به محض دریافت جواب آن را بررسی خواهد کرد.

در آخرین جزییات مربوط به مذاکرات قاهره برای تبادل اسیران و آتش بس در غزه رسانه های مصری تاکید کردند پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات بر سر آتش بس و توافق تبادل اسیران در نوار غزه حاصل شده است.

پیش از این کانال خبری قاهره به نقل از یک منبع بلندپایه گزارش داد که هییت امنیتی مصر که در روند مذاکرات اسراییل و حماس میانجی گری می کرد در مورد بسیاری از موارد اختلاف نظر به یک چارچوب توافقی دست یافته است.

این منبع به این کانال گفت که هییت حماس وارد مصر شده و پیشرفت محسوسی در مذاکرات حاصل شده است.

در این راستا منابعی به «عربی 21» گفتند که مذاکرات آتش بس در غزه شاهد تحولات جدید و بی سابقه ای است که ممکن است به توافقی قریب الوقوع منجر شود، در حالی که اطلاعاتی در مورد تضمین های آمریکا برای متقاعد کردن حماس به امضای آن وجود دارد.

یک منبع به «عربی 21» گفت: دور اول مذاکرات بعد از ظهر شنبه در مقر اطلاعات مصر در قاهره با حضور هییت حماس و هییت های قطری، مصری و آمریکایی آغاز شد.

این منبع تاکید کرد که در صورت پیشرفت، هییت اسراییلی به طور مستقل برای تکمیل توافق مورد انتظار که شامل مبادله اسرا و بازداشت شدگان در چارچوب سه مرحله متوالی است، فراخوانده خواهد شد.

310310

گانتس: تا این لحظه پاسخ رسمی درباره توافق تبادل دریافت نکرده ایم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گانتس: تا این لحظه پاسخ رسمی درباره توافق تبادل دریافت نکرده ایم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گانتس: تا این لحظه پاسخ رسمی درباره توافق تبادل دریافت نکرده ایم"، کلیک کنید.