بارش باران در جاده های 20 استان/ ترافیک سنگین در جاده های منتهی به شمال

بارش باران در جاده های 20 استان/ ترافیک سنگین در جاده های منتهی به شمال

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از بارش باران در جاده های 20 استان کشور خبر داد و گفت که ترافیک در اکثر محورهای منتهی به شمال کشور سنگین است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با cmsd درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در صبح نخستین روز از تعطیلات سه روزه در کشور گفـت: برابر آخرین گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس در حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده های هریجان و هزارچم هستیم. همچنین در مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران – شمالدر  حدفاصل تونل شماره 11 تا 13 و تونل شماره 16 تا شهرستانک و تونل البزر تا انتهای آزادراه نیز وضعیت مشابه گزارش شده است. جاده چالوس نیز در مسیر جنوب به شمال یک طرفه شده است.

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز و به خصوص در محدوده های مشاء و حدفاصل پلور تا وانا و محدوده بایجان سنگین گزارش شده است، گفت: وضعیتی مشابه در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده گیلاوند گزارش شده است. همچنین در آزادراه تهران – پردیس در محدوده ابتدایی آزادراه نیز ترافیک سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه ترافیک در آزادراه کرج – قزوین در حدفاصل ساسانی تا کمالشهر نیز سنگین گزارش شده است، گفت: در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهیدکلانتری تا پل فردیس و آزادراه تهران – قم حدفاصل قیصرآباد تا فرودگاه امام خمینی(ره) هم دارای بار ترافیکی سنگین است.

شیرانی در مورد آخرین وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از  بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ایلام، کرمان، تهران، هرمزگان، قزوین، فارس، لرستان، مرکزی، مازندران، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، یزد، اصفهان، کرمانشاه، بوشهر، کردستان و چهارمحال و بختیاری است. در همین راستا را نیز به رانندگان توصیه می کنم که حتما فاصله طولی مناسب را با خودروی مقابل رعایت و با سرعت مطمینه رانندگی کنند.

در همین زمینه بخوانید:

جاده چالوس یک طرفه شد

اعلام ممنوعیت های ترافیکی جاده ها در تعطیلات 3 روزه آتی/ چالوس در کدام روزها یکطرفه است؟

شیرانی  با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر cmsd 

بارش باران در جاده های 20 استان/ ترافیک سنگین در جاده های منتهی به شمال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در جاده های 20 استان/ ترافیک سنگین در جاده های منتهی به شمال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در جاده های 20 استان/ ترافیک سنگین در جاده های منتهی به شمال"، کلیک کنید.