بیرانوند؛ سورپرایز پرسپولیس در بازی با سپاهان؟

بیرانوند؛ سورپرایز پرسپولیس در بازی با سپاهان؟

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از چند هفته غیبت در تمرینات، از چند روز پیش با باز کردن گچ دستش، تمرینات سبک خود را آغاز کرد.

به گزارش cmsd، اوسمار ویرا سرمربی پرسپولیس روز گذشته در نشست خبری در واکنش به سوالی درباره بیرانوند گفت: «هیچ ضمانتی نیست که او بتواند بازی کند یا نه. روزانه بیرانوند را تحت نظر داریم. یکسری تمرینات داریم و امروز هم تمرینی خواهیم کرد و در آخر باید بررسی کنیم که او می تواند خودش را به بازی فردا برساند یا خیر».

این دروازه بان که در طول هفته تمرینات تخصصی خود را زیر نظر کادر پزشکی پرسپولیس دنبال می کرد، روز گذشته (سه شنبه) در بخشی از تمرینات همراه با سایر دروازه بان های پرسپولیس تمرینات جدی تری را دنبال کرد تا برای بازی با سپاهان محک بخورد.

شنیده می شود علیرضا بیرانوند تا حد زیادی آماده بازگشت به دروازه پرسپولیس شده و اینکه در دیدار با سپاهان در دروازه پرسپولیس قرار بگیرد یا خیر به تصمیم نهایی اوسمار و خودش بستگی دارد. با این شرایط احتمال حضور این سنگربان در دیدار امروز در دروازه پرسپولیس وجود دارد.

به گزارش cmsd دیدار پرسپولیس و سپاهان، ساعت 19:30 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

258 258

بیرانوند؛ سورپرایز پرسپولیس در بازی با سپاهان؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیرانوند؛ سورپرایز پرسپولیس در بازی با سپاهان؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیرانوند؛ سورپرایز پرسپولیس در بازی با سپاهان؟"، کلیک کنید.