ربیعی: 3 غایب ذوب آهن برابر نساجی/درباره روند ذوب آهن آخر فصل صحبت کنیم

ربیعی: 3 غایب ذوب آهن برابر نساجی/درباره روند ذوب آهن آخر فصل صحبت کنیم

cmsd/اصفهان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: دوست دارم تیمم نسبت به سال گذشته امتیازات بیشتری کسب کند، بودجه محدودی داشتیم و بازیکنان زیادی از دست دادیم، اما سعی می کنیم در پایان فصل رتبه خوبی کسب کنیم.

محمد ربیعی در حاشیه تمرین این تیم پیش از تقابل با نساجی در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: با توجه به فاصله نزدیک بازی ها سعی می کنیم ریکاوری خوبی انجام دهیم. سخت بود که 2 هفته متوالی در خانه تراکتور بازی کنیم. چاپاراتزه، گرامی و رضایی را در اختیار نداریم، از 16 بازیکن خود 13 بازیکن داریم که 2 دروازه بان هستند و قطعا باید از بازیکنان پایه تیم خود استفاده کنیم. البته نبود بازیکنان خللی در روند ما ایجاد نمی کند. 

او با اشاره به حذف از جام حذفی در ضربات پنالتی افزود: در بازی تراکتور ضربات پنالتی خوبی نداشتیم، 2 تا 3 بازیکنی که می توانستند برای ما پنالتی بزنند، در زمان بازی تعویض شدند و مجبور بودیم از بازیکن امید خود برای زدن ضربه آخر استفاده کنیم. در طول فصل هم 2 پنالتی از دست دادیم، امیدوارم در ادامه فصل این مشکل را حل کنیم. 

ربیعی با بیان انگیزه خاص نساجی در دیدار با تیمش، تصریح کرد: بازیکنان ما باید درک کنند که ما هم باید برای هدف خود و ارتقای ذوب آهن تلاش کنیم، با نهایت تمرکز کار خود را انجام می دهیم.درست است که فاصله زیادی بین بردهای خانگی ما بود اما آخرین بار مقابل تراکتور در خانه پیروز شدیم .

او ادامه داد: در بازی های بیرون از اصفهان روند بسیار خوبی داشتیم، از بازی های داخل خانه انتظار بیشتری داشتم و سعی می کنیم در بازی های آینده بهتر کار کنیم. 

ربیعی در خصوص شرایط ذوب آهن و تحلیل هایی که در خصوص عملکرد این فصل وجود دارد گفت: آخر فصل راجب آن صحبت خواهم کرد، در 2 سال گذشته تیم های من رتبه پنجم و ششم را کسب کردند، دوست دارم تیمم نسبت به سال گذشته امتیازات بیشتری کسب کند، بودجه محدودی داشتیم و بازیکنان زیادی از دست دادیم اما سعی می کنیم در پایان فصل رتبه خوبی کسب کنیم.

پایان خبر cmsd 

ربیعی: 3 غایب ذوب آهن برابر نساجی/درباره روند ذوب آهن آخر فصل صحبت کنیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ربیعی: 3 غایب ذوب آهن برابر نساجی/درباره روند ذوب آهن آخر فصل صحبت کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ربیعی: 3 غایب ذوب آهن برابر نساجی/درباره روند ذوب آهن آخر فصل صحبت کنیم"، کلیک کنید.