هشدار پلیس نسبت به استفاده از این دو وسیله تزیینی در خودروها

هشدار پلیس نسبت به استفاده از این دو وسیله تزیینی در خودروها

به گزارش cmsd، رییس پلیس راهور گفت: استفاده از چراغ زنون برای خودرو مطلقاً ممنوع است و اگر مشاهده شود جریمه می شوند، همچنین استیکر، برچسب و یا تصویر روی بدنه و شیشه ممنوع و جریمه دارد.

cmsd در خبری نوشت: جلسه ارتباط مستقیم رییس پلیس راهور فراجا با مردم امروز در مرکز نظارت همگانی فراجا 197 برگزار شد.

سردار سید تیمور حسینی؛ رییس پلیس راهور فراجا ضمن دیدار با مردم و حل مشکلات آنها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیشترین مشکلات بیان شده از سمت مردم مربوط به شماره گذاری خودروها و تخلفات آموزشگاه های رانندگی بوده است.

وی تصریح کرد: روال همیشگی و مرسوم این است که مسیولان فراجا در 197 به مشکلات طرح شده مردم رسیدگی کرده که البته یکی از کارهای خوب است.

رییس پلیس راهور فراجا گفت: امروز بیش از 130 نفر به دلایل مختلف به 197 مراجعه کردند که مهمترین مطالبات و درخواست مردم، آموزشگاه های رانندگی، اعتراض به فرآیند پیگیری تصادفات و جریمه رانندگی بود؛ نکته مهم این بود که در جرایم رانندگی هیچ کدام جریمه اشتباهی نبود؛ بلکه درخواست بخشش بوده است.

حسینی در خصوص نور چراغ خودروها گفت: نور چراغ ها باید تلفیقی از زرد و سفید باشد، استفاده از چراغ زنون و چراغ با رنگ تماماً سفید مطلقاً ممنوع است، توصیه می کنیم از چراغ فابریک خودروها استفاده شود چراکه از شرایط استاندارد برخوردار هستند.

وی تاکید کرد: اگر خودرویی چراغ زنون داشته باشد در صورت مشاهده جریمه می شود چراکه چراغ زنون خطرآفرین است و می تواند برای دید دیگر رانندگان خطر ایجاد کند.

رییس پلیس راهور فراجا تاکید کرد: استفاده از برچسب، استیکر و تصاویر حتی اگر جنبه تزیینی داشته باشد تخلف است و در صورت مشاهده برای آن خودرو جریمه صادر می شود، البته خودروهای تبلیغاتی و امدادی طبق آیین نامه می توانند بغل نویسی داشته باشند.

47236

هشدار پلیس نسبت به استفاده از این دو وسیله تزیینی در خودروها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار پلیس نسبت به استفاده از این دو وسیله تزیینی در خودروها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار پلیس نسبت به استفاده از این دو وسیله تزیینی در خودروها"، کلیک کنید.