استولتنبرگ: آمریکا و متحدان اروپایی فقط وعده کمک به اوکراین داده اند

استولتنبرگ: آمریکا و متحدان اروپایی فقط وعده کمک به اوکراین داده اند

دبیرکل ناتو گفت: «آمریکا 6 ماه وقت صرف کرد تا بسته کمکی خود به اوکراین را تصویب کند و متحدان اروپایی مهماتی را که ما وعده داده بودیم، تحویل نداده اند. اما اکنون مطمین هستم که همه چیز تغییر خواهد کرد.»

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری cmsd، استولتنبرگ، دبیرکل ناتو با بیان اینکه کشورهای عضو این سازمان در ماه های گذشته به وعده های خود برای کمک نظامی به اوکراین عمل نکرده اند، گفت که جریان ارسال تسلیحات و مهمات به اوکراین به زودی افزایش خواهد یافت.

دبیرکل ناتو روز دوشنبه 29 آوریل در سفری اعلام نشده به کی یف با زلنسکی، رییس جمهور اوکراین دیدار کرد.

سفر روز دوشنبه استولتنبرگ به اوکراین، سومین سفر او به این کشور از زمان حمله نظامی روسیه در فوریه 2022 میلادی است. این سفر در زمانی انجام شده که اوکراین در میدان نبرد با دشواری مواجه است.

استولتنبرگ در قطاری که او را به کی یف می برد، گفت که در ماه های گذشته، متحدان ناتو آنچه را که وعده داده شده بود، انجام ندادند.

او گفت: «آمریکا 6 ماه وقت صرف کرد تا بسته کمکی خود به اوکراین را تصویب کند و متحدان اروپایی مهماتی را که ما وعده داده بودیم، تحویل نداده اند. اما اکنون مطمین هستم که همه چیز تغییر خواهد کرد.»

استولتنبرگ: آمریکا و متحدان اروپایی فقط وعده کمک به اوکراین داده اند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استولتنبرگ: آمریکا و متحدان اروپایی فقط وعده کمک به اوکراین داده اند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استولتنبرگ: آمریکا و متحدان اروپایی فقط وعده کمک به اوکراین داده اند"، کلیک کنید.