«برنامه بی واسطه» دستاوردهای محققان دانشگاه آزاد اسلامی را به تصویر کشید

«برنامه بی واسطه» دستاوردهای محققان دانشگاه آزاد اسلامی را به تصویر کشید

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه ای تلویزیونی بی واسطه با دانشجویان به گفت وگو نشست.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری cmsd، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در برنامه ای تلویزیونی بی واسطه با دانشجویان به گفت وگو نشست.

در این برنامه دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در حوزه کشاورزی، بذر هیبریدی به نمایش گذاشته شد. 

در برنامه «بی واسطه» دستاورد محققان دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه مبارزه با گرد و غبار با عنوان مالچ پاشی به تصویر کشیده شد. 

همچنین نمایشگاه ارتباط دانشگاه با صنعت به عنوان طرح پویش اشتغال در این برنامه نشان داده شد، بر این اساس دانشجویان می توانند شغل مورد نظر خود را در ارتباط با صنایع مختلف بیایند و از دوران دانشجویی وارد شغل مورد نظر شوند. 

در بخشی از این برنامه واحد پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد به نمایش گذاشته شد، پردیس این واحد دانشگاهی با هدف تبدیل علم به ثروت فعالیت می کند.

دکتر محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در این برنامه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی جاری، 18 هزار میلیارد تومان درآمد داشته است که هزار میلیارد تومان آن از فناوری کسب شده است، یعنی 60 درصد درآمد دانشگاه آزاد اسلامی از شهریه و 40 درآمد غیرشهریه ای است. 

«برنامه بی واسطه» دستاوردهای محققان دانشگاه آزاد اسلامی را به تصویر کشید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«برنامه بی واسطه» دستاوردهای محققان دانشگاه آزاد اسلامی را به تصویر کشید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«برنامه بی واسطه» دستاوردهای محققان دانشگاه آزاد اسلامی را به تصویر کشید"، کلیک کنید.