آسمان این مناطق کشور هفته آینده بارانی می شود

آسمان این مناطق کشور هفته آینده بارانی می شود

به گزارش cmsd صادق ضیاییان در گفت وگو با cmsd، گفت: شنبه در برخی نقاط خراسان رضوی و جنوبی، یزد، کرمان، فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، شرق خوزستان، یکشنبه در جنوب کرمان و دوشنبه در ارتفاعات مرکزی البرز و ارتفاعات مرکزی زاگرس در برخی از ساعات رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد، تگرگ پیش بینی می شود.

وی افزود: سه شنبه هفته آینده سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور شده و در مناطق غربی کشور بارش خواهیم داشت.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود. همچنین تا اواسط هفته آینده روند افزایش نسبی دما در غالب مناطق کشور پیش بینی می شود.

وی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز گفت: آسمان تهران شنبه ( 8 اردیبهشت) صاف و وزش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و طی یک شنبه (9 اردیبهشت) کمی ابری در بعضی ساعت ها وزش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهار کرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 3 و 2 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 39 و 40 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شوند.

233233

آسمان این مناطق کشور هفته آینده بارانی می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آسمان این مناطق کشور هفته آینده بارانی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آسمان این مناطق کشور هفته آینده بارانی می شود"، کلیک کنید.