بارش باران در خراسان جنوبی سیلاب به راه انداخت + فیلم

بارش باران در خراسان جنوبی سیلاب به راه انداخت + فیلم

آفتاب نیوز :

فعالیت سامانه بارشی جدید از عصر سه شنبه در خراسان جنوبی آغاز شد و امروز در برخی مناطق استان شدت گرفت.

گزارش های دریافتی حاکی است بارش های رگباری باعث جاری شدن روان آب در معابر شهری و روستایی شهرستان های طبس، بشرویه و زیرکوه شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: بارندگی های امروز به بخش هایی از راه های روستایی در مناطق غرب استان خسارت زد.

محمدعلی آخوندی عصر چهارشنبه افزود: اکنون در طبس، دیهوک و خوسف سیلاب جاری بوده و خسارت ها در حد معمول است.

وی با بیان اینکه برخی آبنما های طبس از سیلاب آسیب دیده، عنوان کرد: در زمان حاضر مسیر اسفدن به حاجی آباد زیرکوه دچار سیلاب و صاعقه شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: هشدار هواشناسی سطح نارنجی از دیروز در استان صادر شد و بارش ها تا اواخر وقت فردا ادامه دارد.

وی اظهار کرد: تمامی دستگاه های امدادی با محوریت فرمانداری ها در آمادگی کامل به سر می برند.

سرپرست اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی هم امروز گفت: ناپایداری جوی تا روز جمعه در استان ادامه دارد و با توجه به ماهیت رگباری بارش ها وقوع روان آب، آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن برخی مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی قابل پیش بینی است.

جواد نخعی افزود: براساس الگوی نقشه های هواشناختی با تقویت و گسترش ناپایداری های جوی تا روز جمعه گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک، رگبار و رعد و برق، در مناطق مستعد بارش تگرگ و برخورد صاعقه پیش بینی می شود.

فرماندهی پلیس راه طبس – یزد هم اعلام کرد: با توجه به بارش باران و جاری شدن روان آب در محور های منطقه، رانندگان سرعت مطمینه و فاصله طولی مناسب را رعایت کنند و تا فردا از سفر های غیر ضروری خودداری شود.

بارش باران در خراسان جنوبی سیلاب به راه انداخت + فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در خراسان جنوبی سیلاب به راه انداخت + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در خراسان جنوبی سیلاب به راه انداخت + فیلم"، کلیک کنید.