پشت صحنه تازه ترین فیلم پارسا پیروزفر در سینما

پشت صحنه تازه ترین فیلم پارسا پیروزفر در سینما

آفتاب نیوز :

داستان فیلم سینمایی «مست عشق» همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می افتد که شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی، پارسا پیروزفر در نقش مولانا و هانده ارچل در نقش کیمیا خاتون حضور دارند.

زنده یاد مرتضی پورصمدی که در این فیلم با حسن فتحی همکاری داشته است، همانند همیشه تصاویری جذاب به یادگار گذاشته است؛ تصاویری که با رنگ بندی ها و قاب بندی ها، برای مخاطب چشم نواز است.

البته ثبت این تصاویر برای فیلمبرداری که تجربه عکاسی و مستندسازی داشته، دور از ذهن نیست، اما افسوس که نمایش «مست عشق» در فقدان پورصمدی برای سازندگان فیلم باقی ماند و در اولین شب نمایش آن در یک محفل سینمایی، فرهاد توحیدی فیلم نامه نویس این اثر، از او یاد کرد.

مرتضی پورصمدی می گفت، «معمولا سعی دارم برای کارگردان و حقوقی که او در زیبایی شناسی خروجی و نهایی کار دارد، احترام قایل باشم و در ابتدای کار نیز سعی می کنم، تصاویری تهیه و درباره آن ها با کارگردان گفتگو کنم تا به آن چه دلخواه اوست نزدیک تر شود» و حالا نتیجه این سبک کاری در مست عشق» حسن فتحی نمایان است.

او همچنین می گفت از دیگر شانس های بزرگ من آن است که تربیت شده نسلی هستم که با افراد بسیار جذابی کار مشترک داشته ام و مسایل متعددی را از آن ها آموخته ام. افرادی، چون فرهاد ورهرام، ناصر تقوایی، ضابطی جهرمی و … هریک علاوه بر عرصه های کاری نکات اخلاقی مهمی را به من آموختند که از تمام آن ها سپاسگزارم.

پشت صحنه تازه ترین فیلم پارسا پیروزفر در سینما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشت صحنه تازه ترین فیلم پارسا پیروزفر در سینما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشت صحنه تازه ترین فیلم پارسا پیروزفر در سینما"، کلیک کنید.