نتایج روز نخست مسابقات اسکواش قطر جونیور

نتایج روز نخست مسابقات اسکواش قطر جونیور

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ مسابقات بین المللی قطر جونیور در رده های سنی کمتر از 11، 13، 15، 17و 19 سال پسران از دوم تا ششم اردیبهشت برگزار می شود. نمایندگان کشورهای جمهوری اسلامی ایران، کویت، چین، اردن، عربستان، پاکستان، مصر، سنگاپور، هند، مالزی، آمریکا، سری لانکا و کشور میزبان در دوحه با هم رقابت می کنند.

نتایج کامل روز اول تیم نوجوانان ایران به شرح زیر است:

دیدار محمد صالح آخانی با مروان حسین، نماینده کشور میزبان با پیروزی ورزشکار ایرانی با نتیجه 3-1 به پایان رسید. فرزاد حق خواه با علی نیاما از قطر روبه رو شد که او نیز توانست با نتیجه 3 بر صفر پیروز میدان باشد. باربد چاوشی رشتی با نتیجه مشابه از سد آناند کالرا از سنگاپور گذشت.

امیرعطا محجل فرید، امیرمهدی خراشادی زاده، امیررضا الوان ساز، فرزاد کشفی، ارشک احمدآبادی، سامیار صفری و مصطفی احراری با نتیجه مشابه 3 بر صفر نمایندگان قطر را پشت سر گذاشتند.

یوسف قریشی و علی رحیمی نیز موفق شدند نمایندگان اردن را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهند.

متاسفانه عرفان تاجور نتوانست از عبدالله علی، حریف کویتی خود عبور کند و بازی را با نتیجه 3 بر صفر واگذار کرد. آریا عمودی نژاد و رادین عبدالهی نیز با همین نتیجه برابر نماینده پاکستان شکست خوردند.

نتایج روز نخست مسابقات اسکواش قطر جونیور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج روز نخست مسابقات اسکواش قطر جونیور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج روز نخست مسابقات اسکواش قطر جونیور"، کلیک کنید.