پسندیده: فدراسیون ورزش روستایی را بدون بدهی تحویل سرپرست دادم

پسندیده: فدراسیون ورزش روستایی را بدون بدهی تحویل سرپرست دادم

رییس پیشین فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی گفت: در شرایطی فدراسیون را به سرپرست جدید واگذار کردم که فدراسیون هیچ گونه بدهی ندارد و تلاش بر این است که سریعتر انتخابات را برگزار کنیم.

علیرضا پسندیده که در حال حاضر مشار وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان است، درباره تغییرات در فدراسیون ورزش روستایی و حضور علی ایلکا به عنوان سرپرست فدراسیون، اظهار کرد: طی یکسال و اندی که به عنوان سرپرست و رییس فدراسیون در ورزش روستایی و عشایری و بازی های بومی و محلی بودم با وجود تمام مشکلات سعی کردم تمام بدهی های حقیقی و حقوقی فدراسیون را تسویه کرده و فدراسیون را بدون بدهی در اختیار سرپرست جدید قرار دادم.

وی درباره بدهی مالیاتی این فدراسیون، گفت: بدهی مالیاتی این فدراسیون مربوط به سال 98 است و این خطر احساس می شد که به دلیل این بدهی حساب فدراسیون مسدود شود، خوشبختانه در قالب لایحه ای در حال رسیدگی است تا این بدهی را در صورت امکان به صفر برسانیم و یا تقسیط کنیم. البته دیگر خطری فدراسیون را برای بسته شدن حسابش تهدید نمی کند.

رییس پیشین فدراسیون ورزش روستایی و عشایری و بازی های بومی و محلی خاطرنشان کرد: متاسفانه در آن زمان چون برگزاری کلاس های آموزشی و فرهنگی فدراسیون از سوی کارشناسان امور مالیاتی با نگاه تجاری صورت گرفته مشمول مالیات شده و بدهی سنگینی را برای فدراسیون به وجود آورده بود که بخشی از این بدهی ها پرداخت شده و قسمت زیادی از آن باقی مانده که امیدوارم بخشی از آن مشمول معافیت قرار بگیرد.

پسندیده همچنین گفت: در سمت مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان سعی خواهم کرد تا زودتر مقدمات برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و عشایری و بازی های بومی و محلی را فراهم کنم تا ریاست این فدراسیون زودتر تعیین و تکلیف شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون برنامه عقب افتاده ای داشت یا خیر؟ افزود: تمام کارها و برنامه های فدراسیون در سال 1403 به صورت ریل گذاری شده تنظیم گردیده و برنامه عقب افتاده نداشتیم. حتی برنامه های سال گذشته نیز بالای 80 درصد اجرایی و تحقق پیدا کرده و فدراسیون را در شرایط ایده ال و خوبی تحویل سرپرست دادم.

رییس پیشین فدراسیون ورزش روستایی و عشایری و بازی های بومی و محلی تاکید کرد: طی مدتی که در فدراسیون حضور داشتم نایب رییس فدراسیون جهانی کشتی سنتی کوراش شدم و همچنین فدراسیون ایران عضو رسمی کنفدراسیون جهانی ورزش های های قومیتی شد. حتی با وجود کمبود اعتبارات سعی کردم برنامه های پیش بینی شده را طبق تقویم برگزار کردیم و مشکلات مالی فدراسیون تا حد امکان برطرف شد.

وی در پایان گفت: با توجه به این که سیاست وزارت ورزش و جوانان این است که فدراسیون ها مدت زیادی با سرپرست اداره نشوند، تلاش خواهم کرد که شرایط برگزاری انتخابات ورزش روستایی و عشایری و بازی های بومی و محلی را زودتر برگزار کنیم.

پایان خبر cmsd

پسندیده: فدراسیون ورزش روستایی را بدون بدهی تحویل سرپرست دادم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پسندیده: فدراسیون ورزش روستایی را بدون بدهی تحویل سرپرست دادم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پسندیده: فدراسیون ورزش روستایی را بدون بدهی تحویل سرپرست دادم"، کلیک کنید.