بیماری ترانه علیدوستی چیست؟/ جزییات

بیماری ترانه علیدوستی چیست؟/ جزییات

به گزارش خبرگزاری cmsd، اخباری مبنی بر بیماری ترانه علیدوستی در روزهای گذشته منتشر شده که موجب نگرانی جامعه سینمایی و مخاطبان شده است. بطور معمول در این مواقع واکنش های احساسی و معمولا تلخی منتشر می شود که عمده آنها هم تحت تاثیر فضای مجازی و تحلیل ها و تفاسیر منابع نامعتبری است که اطلاع رسانی دقیق در دستور کار آنها نیست.

از همین رو خبرنگار سینما اعتماد پیگیر وضعیت ترانه علیدوستی و نوع بیماری این بازیگر شد. ترانه علیدوستی حدود 6ماه پس از آزادی خود از زندان دچار بیماری به نام سندرم (Drug Rash with Eosinophilia and Systemic Symptoms) با نام اختصاری (DRESS) شده است که یک نوع واکنش شدید ناشی از حساسیت به مصرف برخی داروها است.

این وضعیت زمانی ایجاد می شود که «سیستم ایمنی» واکنش بیش از حدی به برخی داروها نشان می دهد. در نتیجه این امر باعث ایجاد علایم متعددی مانند تب، ناهنجاری های خونی و التهاب اعضاء در سراسر بدن می شود.

بنا بر گزارش های رسیده به سینما اعتماد، خوشبختانه ترانه علیدوستی به موقع متوجه وجود این سندروم شده و درمان ها و مراقبت های لازم را از ماه ها قبل در سکوت انجام داده و پس از پی گرفتن چندین روش درمانی و دارویی، در نهایت توانسته این سندرم را کنترل کند و به شرایط نرمال نزدیک شود و این درمان ها به صورت دوره ای و برای رسیدن به سلامتی کامل ادامه دارد.

ضمن اینکه حضور چند روزه این بازیگر در بیمارستان کسری تهران که موجب نگرانی ها هم شده بود، در ادامه همین مراقبت ها بوده که البته به دلیل کاهش اکسیژن خون چند روزی به طول انجامیده و ترانه علیدوستی در حال حاضر شرایط خوبی دارد.

245245

بیماری ترانه علیدوستی چیست؟/ جزییات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیماری ترانه علیدوستی چیست؟/ جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیماری ترانه علیدوستی چیست؟/ جزییات"، کلیک کنید.