جزییاتی از واگذاری سهام باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

جزییاتی از واگذاری سهام باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، تیم فوتبال استقلال تهران که با 53 امتیاز در صدر جدول قرار دارد برای دریافت مجوز حرفه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC نیازمند داشتن مالکی مجزا از باشگاه پرسپولیس است و از این سو طبق برنامه ریزی که از قبل صورت گرفته، قرار است 85 درصد از سهام این باشگاه به هلدینگ خلیج فارس واگذار شود.

طبق اطلاع خبرنگار cmsd، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به همراه 4 شرکت زیر مجموعه آن شامل شرکت های پتروشیمی شهید تندگویان، بوعلی، پارس و بندر امام در مجموع 85 درصد از سهام باشگاه استقلال را خریداری خواهند کرد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد کارهای اداری واگذاری سهام تا ساعت 16 فردا انجام خواهد شد و تا ساعت 22 از سوی رسانه باشگاه استقلال و هلدینگ این موضوع رسماً اعلام خواهد شد.

همچنین پیش از این در برخی از خبرها آمده بود که مالکان جدید باشگاه استقلال به دنبال تغییر در هیات مدیره این باشگاه هستند که این موضوع صحت ندارد و تا پیش از برگزاری مجمع باشگاه استقلال و حداقل تا پایان فصل تغییر در هیات مدیره استقلال رخ نخواهد داد.

تیم استقلال 6 بازی حساس تا پایان لیگ برتر را در پیش دارد و یکی از معضلات هواداران و مدیران این باشگاه بحث واگذاری سهام آبی ها بود که این اتفاق پس از سال ها انتظار بالاخره فردا اتفاق خواهد افتاد.

در صورت حل مشکل مالکیت استقلال و پرسپولیس تا 5 اردیبهشت، کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای، از 15 اردیبهشت روند بررسی مدارک بارگذاری شده تیم ها را آغاز می کند. بررسی کمیته بدوی تا پایان اردیبهشت ادامه دارد و پس از آن مدارک تیم ها به AFC ارسال خواهد شد. همچنین در تاریخ 10 خرداد 1403 نیز اسامی باشگاه هایی که مجوز حرفه ای را دریافت خواهند کرد از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می شود.

جزییاتی از واگذاری سهام باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از واگذاری سهام باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از واگذاری سهام باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.