تحلیلگر نظامی صهیونیست: صحنه حمله ایران مثل «روز قیامت» بود

تحلیلگر نظامی صهیونیست: صحنه حمله ایران مثل «روز قیامت» بود

به گزارش cmsd آلون بن داوید، تحلیلگر نظامی روزنامه معاریو گفت: ایران به مرحله دیگری در جنگ علیه اسراییل منتقل شده است و ما باید این پیش فرض را قبول کنیم که ایران آماده عملیاتی با یک حمله گسترده تر است.

وی افزود: هرگونه واکنش علنی اسراییل ما را در خطر ورود به تبادل حملات با ایران و چه بسا یک جنگ گسترده در شمال قرار می دهد. انجام یک حمله علیه ایران یا حزب الله امکان پیروزی در جنگ با حماس را از بین می برد و به منزله حکم اعدام برای اسرایی است که هنوز زنده هستند.

به گزارش cmsd این تحلیلگر گفت: طی حمله ایران ترس و نگرانی بر پایگاه های هوایی که هدف موشک ها قرار گرفتند، حاکم شده بود. هزاران سرباز به پناهگاه ها رفتند و این سوال را از خود می پرسیدند که آیا طبقات بتنی اطراف آنها در مقابل این موشک های سنگین دوام می آورد.

وی افزود: تصویر آسمان که بر نمایشگرهای مرکز کنترل نیروی هوایی در شامگاه شنبه دیده می شد، شباهتی به آنچه قبلا در اسراییل یا در جهان دیده بودیم، نداشت. صدها پهپاد ایرانی و موشک کروز راه خود را به سمت ما در یک ارتفاع پایین طی می کردند. بر فراز آنها ده ها هواپیمای نیروی هوایی و در یک طبقه بالاتر بیش از 100 موشک بالستیک بود. در مقابل آن ده ها موشک اسراییلی دیده می شدند و این صحنه همانطور که یکی از افسران اسراییلی گفت مثل روز قیامت بود.

این تحلیلگر صهیونیست گفت: رهبری اسراییل که با حماقت اقدام به ترور ژنرال ایرانی در دمشق کرد بدون اینکه عواقب آن را در نظر بگیرد اکنون تظاهر به رام کردن ایران می کند. حمله ایران که یک تغییر اساسی بود. ایجاب می کند که اسراییل در روش برخورد با ایران بازنگری کند.

311311

تحلیلگر نظامی صهیونیست: صحنه حمله ایران مثل «روز قیامت» بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحلیلگر نظامی صهیونیست: صحنه حمله ایران مثل «روز قیامت» بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحلیلگر نظامی صهیونیست: صحنه حمله ایران مثل «روز قیامت» بود"، کلیک کنید.