مهران رجبی: اگر تودل برو نبودم همه جا نبودم

مهران رجبی: اگر تودل برو نبودم همه جا نبودم

به گزارش خبرگزاری cmsd، مهران رجبی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، اظهار داشت: در هر جمعی بگو و بخند خوبی دارم، هیچ وقت تلخ نبودم. فکر می کنم اگر مهران رجبی تو دل برو نبود همه جا نبود. چون دوستش دارند و همه جا او را دعوت می کنند، تصورم این است و اصلا هم نمی خواهم شکسته نفسی کنم.

وی تصریح کرد: بگو بخند دارم، مگر این که دعوایی شود و رگ تلخی ام بیرون بزند. این را تهیه کننده ها و کارگردان ها می دانند و اگر سوال کنند همه را می گویم، اگر کسی را در فیلمی استفاده کرده اند ولی فضا را خراب کرده است دیگر از او استفاده نمی کنند؛ کارها را خوب انجام دادیم و یک بار هم پیش نیامده که در عمر بازیگری ام طلبم را از تهیه کننده ای با غُر زدن بگیرم.

دستمزدهایم معقول است

بازیگر ویلای ساحلی(کیانوش عیاری 1401) درباره دستمزدهایش گفت: دستمزدهایی که می گیرم خوب، استاندارد و معقول است، اما پیش آمده که دستمزدم از پروژه ای را بعد از دو و نیم سال گرفته ام. فقط شاید اگر مقداری دیر شود به تهیه کننده بگویم کار تو توهین آمیز است. بچه های 6ساله هم اگر دعوا کنند بدتر از این را می گویند.

245245

مهران رجبی: اگر تودل برو نبودم همه جا نبودم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهران رجبی: اگر تودل برو نبودم همه جا نبودم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهران رجبی: اگر تودل برو نبودم همه جا نبودم"، کلیک کنید.