پروازها به فرودگاه دبی، به دلیل سیل متوقف شد

پروازها به فرودگاه دبی، به دلیل سیل متوقف شد

به دلیل سیل در فرودگاه دبی و عدم امکان بهره برداری از سطوح پروازی و ترمینال های این فرودگاه، پذیرش پروازهای ورودی از فرودگاه های منطقه از جمله فرودگاه امام خمینی (ره) متوقف شد.

به گزارش cmsd، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده به دلیل سیل در فرودگاه دبی و عدم امکان بهره برداری از سطوح پروازی و ترمینال های این فرودگاه طی تلکسی از سویACC فرودگاه دبی پذیرش پروازهای ورودی از فرودگاه های منطقه از جمله فرودگاه امام خمینی (ره) متوقف شده است.

در این تلکس فرودگاه های جده، مدینه، اردن، کراچی، بغداد و اربیل علاوه بر فرودگاه امام (ره) ذکر شده است. طبق آخرین تماس مرکز کنترل، فقط پرواز شرکت های هواپیمایی اماراتی اجازه استارت جهت پرواز به سمت دوبی را دارند.

بدیهی است به محض دریافت تلکس رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای اعلام کرد: مسافران امارات (دبی) قبل از عزیمت به فرودگاه برای دریافت اطلاعات در مورد پروازها می توانند از طریق مرکز پاسخ گویی شرکت هواپیمایی مربوطه یا پشتیبانی محل تهیه بلیت  کسب اطلاع کنند.

مسافران همچنین جهت اطلاع از وضعیت پروازهای دبی امارات میًتوانند از سایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به آدرس www.ikac.ir و تلفن های اطلاعات پرواز شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تمام ساعات شبانه روز  به شماره های  0215100118 , 0215100111, 096330  کسب اطلاعات کنند.

پایان خبر cmsd

پروازها به فرودگاه دبی، به دلیل سیل متوقف شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروازها به فرودگاه دبی، به دلیل سیل متوقف شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروازها به فرودگاه دبی، به دلیل سیل متوقف شد"، کلیک کنید.