سازوکار توسعه و ترویج کشاورزی در شهرستان مشهد دنبال شود

سازوکار توسعه و ترویج کشاورزی در شهرستان مشهد دنبال شود

به گزارش cmsd از خراسان، جلسه شورای شهرستان مشهد، صبح امروز با حضور مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

سیدابراهیم علیزاده، رییس شورای شهرستان مشهد در این جلسه با بیان اینکه حسب فرمایش حضرت امام (ره)، کشاورزی، محور استقلال کشور است، اظهارکرد: رونق کشاورزی به معنای رونق اقتصادی و رشد و شکوفایی جامعه و تقویت قدرت و شوکت حکومت و دولت است و لذا باید توجه ویژه ای به این حوزه داشت.

وی گفت: براساس همین نگاه، در این جلسه به دنبال بررسی سازوکار اجرایی برای ترویج کشاورزی در سطح شهرستان مشهد و حتی استان خراسان رضوی بودیم؛ دغدغه های این حوزه باید شنیده شود و در جهت حل و فصل آن ها گام برداریم.

رییس شورای شهرستان مشهد با اشاره به ارایه گزارش عملکرد و اقدامات مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان مشهد در جلسه امروز شورای شهرستان، افزود: یکی از نکاتی که می تواند مورد توجه نهادهای متولی قرار گیرد، ترویج کاشت گیاهان دارویی و همچنین شناسنامه دار شدن کشاورزان است.

علیزاده تصریح کرد: در این شناسنامه باید اطلاعاتی چون نوع محصول زیر کشت، نوع آبیاری، مساحت زمین در اختیار کشاورز و غیره قید شود.

وی با بیان اینکه شورای شهرستان مشهد به دنبال تعمیق ارتباطات و تعاملات خود با ادارات کل استان و ادارات شهرستان است، گفت: به واسطه این همکاری ها درصدد حل دغدغه ها و پاسخگویی به نیازهای حوزه شهرستان هستیم که در حوزه کشاورزی، ثمره آن باید ترویج و توسعه کشاورزی باشد.

46

سازوکار توسعه و ترویج کشاورزی در شهرستان مشهد دنبال شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازوکار توسعه و ترویج کشاورزی در شهرستان مشهد دنبال شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازوکار توسعه و ترویج کشاورزی در شهرستان مشهد دنبال شود"، کلیک کنید.