برد سخت شاگردان شمسایی در اولین گام جام ملت های فوتسال آسیا

تیم ملی فوتسال ایران توانست در اولین دیدار خود در جام ملت های آسیا با نتیجه 3 بر 1 افغانستان را شکست دهد.

به گزارش cmsd، تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود از ساعت 12:30 به مصاف افغانستان رفت و توانست در این دیدار با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی برسد و این مسابقات را با برد آغاز کند.

در این دیدار مهدی کریمی و سعید احمدعباسی (2 گل) برای ایران گلزنی کردند.

تیم ملی ایران با ترکیب اولیه باقر محمدی، سالار آقاپور، محمدرضا سنگ سفیدی، مهدی کریمی و بهروز عظیمی به مصاف حریف می رود.

نیمه اول

تیم ملی فوتسال ایران بازی را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدای کار چند فرصت را داشت که با بی دقتی توپ به بیرون رفت. بعد از گذشت 4 دقیقه از بازی باقر محمدی به دلیل تکل خشن از داور کارت زرد گرفت. محمدحسین درخشانی و سالار آقاپور از جمله بازیکنانی بودند که در مقابله با دروازه بان افغانستان ناکام بودند. مقاومت خوب بازیکنان افغانستان، تیم ملی در 8 دقیقه ابتدایی از زدن گل به حریفش ناکام بود. در ادامه و پس از حملات دامنه دار ایران، بالاخره مهدی کریمی توانست از زاویه بسته دروازه افغانستان را باز کند.

در ادامه باز هم حملات ایران ادامه داشت اما در باز کردن دروازه حریف ناکام بودند. مسعود یوسف و علی اکرمی از ایران نیز با کارت زرد جریمه شدند. در اواخر نیمه نخست این افغانستان بود که چند فرصت جدی را داشت اما دفاع خوب ایران و واکنش های محمدی مانع از باز شدن دروازه شاگردان وحید شمسایی شد. سالار آقاپور می توانست با یک ضربه چیپ دروازه حریف را باز کند اما مدافع افغانستان توپ را از روی خط برگشت داد. سرانجام تیم ملی در پایان نیمه نخست با یک گل پیروز شد.

برد سخت شاگردان شمسایی در اولین گام جام ملت های فوتسال آسیا

نیمه دوم

تیم ملی ایران نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان ثانیه های ابتدایی با توپ گیری و شوت سرکش احمدعباسی توانست به گل دوم خود برسد. تنها یک دقیقه بعد و روی یک کار تیمی، سعید احمد عباسی گل دوم خودش و گل سوم ایران را به ثمر رساند. در ادامه باز هم حملات ایران ادامه داشت و همین باعث شد که سرمربی افغانستان خیلی زود وقت استراحت بگیرد. بعد از آن ایران یک بار هم تیر دروازه افغانستان را لرزاند.

بعد از این شرایط افغانستان بهتر شد و آنها روی اشتباه سالار آقاپور، توانستند توسط مهران غلامی یکی از گل های خورده را جبران کنند. تا فاصله 8 دقیقه تا پایان این بازی، حملات ایران کاهش یافت و تیم ها بیشتر در حال مدیریت بازی بودند. در ادامه نیز تلاش های دو تیم سودی نداشت تا ایران با نتیجه 3 بر یک پیروز شود و به اولین پیروزی خود برسد.

پایان خبر cmsd

برد سخت شاگردان شمسایی در اولین گام جام ملت های فوتسال آسیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برد سخت شاگردان شمسایی در اولین گام جام ملت های فوتسال آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برد سخت شاگردان شمسایی در اولین گام جام ملت های فوتسال آسیا"، کلیک کنید.