ترکیب تیم ملی بانوان کوراش جمهوری اسلامی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

ترکیب تیم ملی بانوان کوراش جمهوری اسلامی ایران مشخص شد - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

کوروش خسرویار در گفت وگو با cmsd عنوان کرد: چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک ویژه بانوان با حضور 11 کوراشکار از 18 استان به میزبانی زاهدان برگزار شد.

دبیر انجمن کوراش در ادامه به نتایج کسب شده اشاره کرد و گفت: در وزن 48 کیلوگرم فایزه ابراهیمی مقام اول، عسل کلامی مقام دوم و زهرا باغچقی و یاسمین رضاییان مقام مشترک سوم را کسب کردند.

وی در ادامه افزود: در وزن 52 کیلوگرم لیلا سیاهوشی مقام اول، آرزو سلیمی مقام دوم و زهرا سکاکی و حدیث باغچقی به صورت مشترک بر روی سکوی سوم ایستادند.

خسرویار بیان کرد: در وزن 57 کیلوگرم طاهره آذرپیوند مقام اول، نسرین رحمانی مقام دوم و سیده دینا امامی و زهرا جعفریان سوم مشترک و در وزن 63 کیلوگرم پردیس عیدی وندی مقام اول، فریبا عاقل مقام دوم و راضیه بهادری و زهرا مظفری جایگاه سوم را کسب کردند.

دبیر انجمن کوراش تصریح کرد: در وزن 70 کیلوگرم دنیا آقایی مقام اول، آتنا حسینعلی زاده مقام دوم و سارگن امیدوند و زینب جلالوند سکوی سوم و در وزن 78 کیلوگرم صبا کرمعلی مقام اول، ریحانه گیلانی مقام دوم و الهه باغچقی و عاطفه یوسفی بر روی سکوی سوم ایستادند.

وی گفت: در وزن 87 کیلوگرم حانیه وحدانی مقام اول، فاطمه براتی بریمانلو مقام دوم و فاطمه قیطاسی و زهرا اسدی سکوی سوم در وزن مثبت 87 کیلوگرم فاطمه برمکی مقام اول، مهسا عرب مقام دوم و مریم رستمی و هانیه عاشوری بر روی سکوی سوم ایستادند.

خسرویار افزود: در نتایج تیمی خراسان شمالی، همدان و سمنان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

دبیر انجمن کوراش در پایان گفت: نفرات برتر این رقابت ها پیراهن تیم ملی کوراش در مسابقات قهرمانی آسیا تهران را بر تن می کنند.

ترکیب تیم ملی بانوان کوراش جمهوری اسلامی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترکیب تیم ملی بانوان کوراش جمهوری اسلامی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترکیب تیم ملی بانوان کوراش جمهوری اسلامی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.