560 واحد مسکونی نیروهای ارتش در ارومیه در حال اجراست

560 واحد مسکونی نیروهای ارتش در ارومیه در حال اجراست

به گزارش خبرگزاری cmsd از آذربایجان غربی، امیر سرتیپ سیروس امان الهی فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش در جمع خبرنگاران گفت: عملیات پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی در پاسخ به جنایات این رژیم، تنها گوشه کوچکی از اقدامات بازدارندگی نیروهای مسلح توسط ستاد کل و همه نیروهای نظامی و انتظامی کشوری بود که نشان داد برای دفاع از مرزها با کسب تعارف نداریم.

وی با اشاره به فرارسیدن روز ارتش و برگزاری برنامه های مختلف به این مناسبت افزود: فردا /29 فروردین/ رژه نیروهای مسلح در استان های تحت پوشش قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش از جمله در شهر ارومیه برگزار خواهدشد.

وی ادامه داد: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، دیدار با خانواده شهدا و دهها عنوان برنامه دیگر به مناسبت این روز برگزار و یا در روزهای آینده انجام خواهدشد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش در خصوص اقدامات زیرساختی و احداث مساکن مسکونی برای نیروهای ارتش اظهار کرد: 23 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور در حال اجراست که در همین راستا مجتمع 106 واحدی قوشچی در دهه ارتش امسال تحویل کارکنان خواهد شد و عملیات احداث 560 واحد مسکن ملی در ارومیه در حال اجراست و در مراحل پایانی قرار دارد و فاز دوم نیز در طرزیلو و در 720 واحد اجرایی خواهدشد.

امان اللهی همچنین درخصوص واگذاری زمین های ارتش گفت: منتظر اجرای کلیه توافقات و موافقتنامه با شورای عالی و مسوولان استانی و شهرستانی در خصوص نحوه واگذاری زمین های ارتش ارومیه هستیم.

560 واحد مسکونی نیروهای ارتش در ارومیه در حال اجراست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "560 واحد مسکونی نیروهای ارتش در ارومیه در حال اجراست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "560 واحد مسکونی نیروهای ارتش در ارومیه در حال اجراست"، کلیک کنید.