دستگیری عامل تیراندازی در گرمسار

دستگیری عامل تیراندازی در گرمسار

cmsd/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی با سلاح شکاری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود آقا زاده شامگاه گذشته 27 فروردین با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت پلیسی 110 مبنی بر تیراندازی فردی با سلاح شکاری به سمت یکی از شهروندان بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 11 شهید مصطفی خمینی شهرستان گرمسار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که یک نفر به هویت معلوم به علت درگیری های قبلی در یکی از خیابان های شهر به سمت یکی از شهروندان با یک قبضه سلاح شکاری تیراندازی و از محل متواری شده است.

سرهنگ آقا زاده تصریح کرد: ماموران کلانتری 11 شهید مصطفی خمینی با اشراف فنی و راهنمایی شاکی پرونده ، عامل این تیراندازی را شناسایی و در اقدامی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند که در بازجویی های فنی، متهم انگیزه خود از تیراندازی را اختلاف شخصی قبلی اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بود.

وی تاکید کرد: پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی کرده و مختل نظم و امنیت عمومی مردم شوند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

پایان خبر cmsd

دستگیری عامل تیراندازی در گرمسار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عامل تیراندازی در گرمسار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عامل تیراندازی در گرمسار"، کلیک کنید.