یازدهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران برگزار می شود

یازدهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری cmsd، یازدهمین دوره نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران IDPEX با هدف ارایه آخرین دستاوردهای مربوط به حوزه صنعت چاپ دیجیتال و بخش های وابسته 18 تا 21 اردیبهشت 1403 به ریاست جلال ذکایی در مجموعه نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار می شود.

ماشین آلات چاپ فضای باز، ماشین آلات نشر رومیزی (کپی پرینتر، پرینترهای لیزری و جوهرافشان و…)، ماشین آلات چاپ روی اجسام سخت، ماشین آلات لمینیت و کوتینگ، ماشین آلات عملیات تکمیلی، ماشین آلات برش و حکاکی، ماشین آلات چاپ سه بعدی، مواد مصرفی سطوح چاپ شونده (پارچه، بنر، فلکس، وینیل، مش، PVC و…)، مرکب و جوهر چاپ، سیستم های گردش کار، سیستم های مدیریت اطلاعات و استارت آپ های حوزه چاپ کالاهایی هستند که در این نمایشگاه ارایه می شوند.

آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه تا ابتدای اردیبهشت ماه 1403 است و درصورت تکمیل ظرفیت سالن های تحت پوشش پیش از تاریخ فوق، برگزارکننده از پذیرش درخواست های جدید معذور خواهد بود.

فضای هر غرفه از 48 ساعت قبل از آغاز نمایشگاه به شرکت کنندگان خودساز تحویل داده می شود و شرکت کنندگان از 24 ساعت قبل از آغاز نمایشگاه می توانند چیدمان کالای نمایشی و تزیین داخل غرفه خود را آغاز کنند.

این نمایشگاه ساعت 10 صبح روز 18 اردیبهشت افتتاح می شود و علاقه مندان می توانند از همان ساعت تا 6 بعداز ظهر از آن بازدید کنند.

245245

یازدهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یازدهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یازدهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال ایران برگزار می شود"، کلیک کنید.