تهران تا دوماه دیگر با ترمینال خاطره انگیز خود وداع می کند

تهران تا دوماه دیگر با ترمینال خاطره انگیز خود وداع می کند

به گزارش cmsd،سیدمحمد آقامیری، رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، با اعلام اینکه پایانه شرق بین دو تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد، گفت: اقدامات سازه ای و معماری این پروژه به اتمام رسیده و خرید تجهیزات باقی مانده بود که به دلیل عدم تخصیص منابع خریداری نشده بود. با توجه به وعده هایی که مبنی بر اختصاص منابع و خرید و نصب تجهیزات داده شده، این امکانات در حال تامین است و تا دو ماه آینده فاز اول به بهره برداری خواهد رسید.

او با بیان اینکه مشکل توقف کار نصب تجهیزات بود که هم اکنون در حال انجام است، یادآور شد: فراخوان تعاونی های مستقر در پایانه شرق سابق صورت گرفته که تا اواخر خردادماه به پایانه جدید منتقل شده و پارتیشن بندی آن انجام شود.

cmsd در خبری نوشت، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تعاونی ها نسبت به جابجایی استقبال کرده اند، تصریح کرد: پایانه سابق با راه اندازی پایانه جدید جمع آوری خواهد شد و تغییر کاربری خواهد داد.

آقامیری ادامه داد: جانمایی با اولویت تعاونی های پایانه سابق صورت می گیرد و فضای مازاد به تعاونی های جدید اختصاص خواهد یافت.

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: ساختمان ها و تجهیزات پایانه سابق جمع آوری می شود و تغییر کاربری خواهد داد تا تجمع اتوبوس و تاکسی را در آن محل شاهد نباشیم و فضای معبر باز شود.

233217

تهران تا دوماه دیگر با ترمینال خاطره انگیز خود وداع می کند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تهران تا دوماه دیگر با ترمینال خاطره انگیز خود وداع می کند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تهران تا دوماه دیگر با ترمینال خاطره انگیز خود وداع می کند"، کلیک کنید.