استان سمنان میزبان ریاست جمهور خواهد بود

استان سمنان میزبان ریاست جمهور خواهد بود

به گزارش خبرگزاری cmsd استان سمنان؛ سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان روز در جلسه شورای اداری استان در محل سالن جلسات یادگار امام(ره) استانداری سمنان ضمن تبریک اقتدار و عزت و مشت محکم سربازان ولایت به رژیم غاصب اسراییل در شب گذشته گفت: مردم در بحث رعایت عفاف و حجاب در سطح جامعه گلایه مندی هایی دارند، به عنوان مسیولان، وظیفه ما حفظ حرمت، برجسته کردن ارزش ها و جلوگیری از ناهنجاری ها است.

وی افزود; مدیران استان باید در وهله اول با توجه به وظیفه شرعی و قانونی، عامل به رعایت بحث عفاف و حجاب باشند.

هاشمی ادامه داد: بیش از یک هزار و 400 میلیارد تومان تخصیص اعتبارات برای استان اعلام شده که مدیران دستگاه های اجرایی باید تا قبل از پایان مهلت قانونی، جذب اعتبارات را در دستور کار قرار دهند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در بحث ازدواج و ولادت، استان سمنان در سال گذشته در رتبه های پایین کشوری قرار گرفته که با توجه به قرار داشتن در بحث بحران جمعیتی برای استان، نیاز است تا این مهم به صورت ویژه تر پیگیری و اجرایی شود.

استاندار سمنان عنوان داشت: طی چند ماه گذشته آمادگی برای برگزاری دور دوم سفر ریاست محترم جمهوری به استان به صورت کامل وجود داشته و هم اکنون نیز برنامه ریزی ها و اقدامات در حال انجام است.

وی با بیان اینکه، زمان شناسی نیاز شناسی و ظرفیت شناسی نیز 3 عامل موفقیت دولت خواهد بود؛ گفت: برنامه ریزی ها، نشست های تخصصی و اقدامات در سطح استان سمنان در راستای تحقق شعار سال، جهش تولید با مشارکت مردم صورت گرفته است.

هاشمی تاکید کرد: حفظ جایگاه روحانیت و نماینده ولی فقیه در استان بر همگان واجب است .

وی در ادامه بیان داشت: حجت الاسلام و المسلمین مطیعی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، انسانی متواضع و متدین بوده و به هیچ وجه جزیره ای فکر نکرده و بر نگاه توسعه متوازن در همه زمینه ها تاکید داشتند و در همین راستا نیز در تمام استان حضور میدانی دارند.

استاندار سمنان گفت: نباید اجازه دهیم برخی ما را گرفتار حاشیه سازی کنند، بنده به عنوان نماینده عالی دولت در استان در خصوص مباحث و مسایل مختلف، همواره پاسخگو بوده و خواهم بود.

46

استان سمنان میزبان ریاست جمهور خواهد بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استان سمنان میزبان ریاست جمهور خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استان سمنان میزبان ریاست جمهور خواهد بود"، کلیک کنید.