مشخص شدن رقبای فرنگی کاران ایران در قهرمانی آسیا

مشخص شدن رقبای فرنگی کاران ایران در قهرمانی آسیا

مراسم قرعه کشی کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در بیشکک قرقیزستان برگزار شد و نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش cmsd، رقابتهای کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از ساعت 9 صبح فردا (دوشنبه) و با برگزاری مسابقات 5 وزن نخست آغاز می شود.
مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا بعد از ظهر امروز (یکشنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد که نتایج قرعه نمایندگان ایران به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سجاد البیدهان از عراق و آرجون حالاکورکی از هند می رود.

در وزن 60 کیلوگرم که 17 شرکت کننده دارد، علیرضا ده بزرگی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با جوی هوانگ از چین تایپه کشتی می گیرد.

در وزن 63 کیلوگرم که 12 کشتی گیر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان کرار البیدهان از عراق و اومش از هند می رود.

در وزن 67 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 17 نفر برگزار می شود، سعید اسماعیلی در دور نخست به مصاف لی لی از چین می رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با برنده کشتی میان جاسون از فیلیپین و فیروز میرزارجب اف از تاجیکستان مصاف می دهد.

در وزن 72 کیلوگرم که 11 نفر شرکت کرده اند، محمدرضا رستمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه میان جی لنگ از چین و العبید از سوریه پیکار می کند.

در وزن 77 کیلوگرم که 13 نفر حضور دارند، امیر عبدی در دور اول با علی محمد ال عبوداح از عراق کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میسو از سنگاپور و ساجان از هند می رود.

دروزن 82 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف سیجین یانگ از کره جنوبی می رود.

در وزن 87 کیلوگرم که 11 شرکت کننده دارد، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده دیدار میان گانبولد از مغولستان و آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان کشتی می گیرد.

در وزن 97 کیلوگرم که 10 کشتی گیر حضور دارند، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان عبدی کودیر جلیل اف از ازبکستان و بالتمونخ از مغولستان می رود.

در وزن 130 کیلوگرم که 12 نفر شرکت کرده اند، امین میرزازاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان اسلام جان رحمت اف از ازبکستان و سینگ میهار از هند مصاف می دهد.

برنامه این مسابقات به وقت ایران به شرح زیر است:

دوشنبه 27 فروردین ماه:
ساعت 9تا 12: مسابقات مقدماتی اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 15:30 تا 18:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه 28 فروردین ماه:
ساعت 9تا 12: مسابقات مقدماتی اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 15:30 تا 18:30: مسابقات رده بندی و فینال اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی

پایان خبر cmsd

مشخص شدن رقبای فرنگی کاران ایران در قهرمانی آسیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشخص شدن رقبای فرنگی کاران ایران در قهرمانی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشخص شدن رقبای فرنگی کاران ایران در قهرمانی آسیا"، کلیک کنید.