بازار ارز عقب نشینی کرد – cmsd

بازار ارز عقب نشینی کرد - cmsd

بعد از پاسخ شب گذشته ایران به اسراییل انتظار می رفت قیمت ارز در بازار با روند افزایشی روبرو باشد، اما از صبح امروز بازار غیر رسمی نسبت به افزایش قیمت روی خوش نشان نداد و شاهد عقب نشینی قیمت ها در بازار هستیم. همچنین بازار متقاضی چندانی برای خرید و فورش ندارد و از روزهای دیگر خلوت تر است.

به گزارش cmsd، پس از عملیات گسترده شب گذشته جمهوری اسلامی ایران که در پاسخ به حمله اسراییل به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه اتفاق افتاد و جامعه جهانی را به شدت تحت تاثیر خود قرار داد، از صبح امروز شاهد کاهش نرخ ارز در بازار غیر رسمی نسبت به روزهای گذشته هستیم.

نرخ ارز در بازار در روزهای گذشته هیجانات بالایی را تجربه کرد و با توجه به جو روانی نسبت به پاسخ ایران به اسراییل حتی به کانال 70 هزارتومان رسید، اما از صبح امروز بازار آزاد واکنش مثبت و کم التهاب را نشان داده است.  

با این حال، نرخ ارز در کانال های تلگرامی نسبت به نرخ آن در بازار غیر رسمی بیشتر است و به نظر می رسد که این افزایش قیمت در کانال های تلگرامی در حالی رخ می دهد که تقاضای بالایی در بازار اصلی وجود ندارد و بر اساس مشاهدات میدانی، تعداد دلال های موجود در بازار از تعداد متقاضیان خرید و فروش ارز نیز بیشتر است.

بر اساس مشاهدات میدانی، امروز قیمت خرید دلار در برخی از صرافی ها حدود 65 هزار تومان و قیمت فروش آن حدود 68 هزار تومان است.

در این میان، اکثر دلال ها در بازار دلار را با قیمت 65 هزار تومان می خرند و با قیمت 67 هزار تومان می فروشند. همچنین قیمت یورو در بازار غیر رسمی در کانال 72 هزار تومان قرار دارد.

آرامش در بازار

از آنجاکه بر اساس برخی گمانه زنی های رسانه ای در فضای مجازی، انتظار می رفت که امروز شاهد شلوغی در بازار ارز باشیم، اما وضعیت بازار در ظهر امروز عادی و حتی نسبت به روزهای دیگر متقاضیان کمتری برای خرید و فروش داشت.

پایان خبر cmsd

بازار ارز عقب نشینی کرد – cmsd

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازار ارز عقب نشینی کرد – cmsd" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازار ارز عقب نشینی کرد – cmsd"، کلیک کنید.