بازگشت کاپیتان والیبال لهستان به خانه

بازگشت کاپیتان والیبال لهستان به خانه

بارتوش کورک بعد از چهار سال حضور در ژاپن از ناگویا جدا شد تا راهی لیگ کشورش شود.

به گزارش cmsd، بارتوش کورک چهار فصل اخیر را در لیگ ژاپن سپری کرد و عضو تیم ولف داگز ناگویا بود اما حالا تصمیم گرفته به کشورش بازگردد و دوران حرفه اش را در خانه ادامه دهد. او دوران موفقیت آمیزی را در لهستان چه از نظر فردی و چه از نظر تیمی تجربه کرد. 

به گزارش سایت siatka، کورک 155 بازی در ژاپن انجام داد و نزدیک به 3700 امتیاز برای تیمش کسب کرد و با این تیم قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ ژاپن را نیز تجربه کرد. او همچنین در جام امپراتور به مقام دوم رسید و در تورنمنت کوروواشیکی قهرمان شد.

 کورک قبل از عزیمت به کشورش از هواداران ژاپنی تشکر کرد  و گفت:  این آخرین پیام من به شماست. چهار سال حضور من در ناگویا واقعا شگفت انگیز بود. می خواهم از شما برای حمایت مستمری که دریافت کرده ام تشکر کنم. افتخار می کنم که مدت زیادی عضو ناگویا بودم. امیدوارم پس از ترک من، دوران موفقیت آمیز تیم ادامه داشته باشد.

رسانه های لهستانی اعلام کردند این بازیکن فصل بعد در تیم Grupa Azoty  بازی خواهد کرد. 

بارتوش کورک 35 ساله همچنین اعلام کرد بعد از بازیهای المپیک تصمیم خواهد گرفت از تیم ملی لهستان کناره گیری کند یا خیر.

پایان خبر cmsd

بازگشت کاپیتان والیبال لهستان به خانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت کاپیتان والیبال لهستان به خانه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت کاپیتان والیبال لهستان به خانه"، کلیک کنید.