اسم کاروان تیم مچ اندازی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

اسم کاروان تیم مچ اندازی ایران مشخص شد - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام همزمان با شب شهادت امام علی (ع) با حضور در منزل شهیدان حسن و علی طهرانی مقدم، با خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.

در جریان این دیدار رییس فدراسیون بدنسازی گفت: ما طی سال های گذشته تیم های ملی خود را به نام شهدا نامگذاری کردیم و برکت نام شهدا هم به موفقیت ورزشکاران ایرانی در سطح آسیا و جهان منجر شد. اوج این کار هم در مسابقات جهانی پرورش اندام بود که ملی پوشان با حضور مادر شهیدان خالقی پور بدرقه شدند و در نهایت هم کاپ قهرمانی را به ایشان اهدا کردیم. حالا هم در اینجا حاضر شدیم تا از شما رخصت بگیریم و بتوانیم کاروان تیم های ملی مچ اندازی مردان و زنان ایران را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ایران برگزار می شود، به نام شهید حسن طهرانی مقدم نامگذاری کنیم.

در ادامه برادر محمد طهرانی مقدم، برادر شهیدان طهرانی مقدم با ذکر خاطراتی از ایشان گفت: خوشحالیم که یاد شهیدان طهرانی مقدم در میان جامعه ورزش زنده است. شهید حسن طهرانی مقدم هم علاقه زیادی به ورزش داشتند و حتی مدتی به عنوان مدیرعامل تیم صباباتری فعالیت کردند. ایشان همیشه تاکید به ورزش داشتند و رییس هیات کوهنوردی سپاه هم بودند. الان هم باعث خوشحالی ماست که کاروان ایران با نام ایشان در مسابقات آسیایی شرکت کند.

گفتنی است در پایان این دیدار از سوی رییس فدراسیون نشان افتخار به برادر شهیدان طهرانی مقدم اهدا و محمد طهرانی مقدم به عنوان سرپرست معنوی کاروان مچ اندازی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا معرفی شد.

اسم کاروان تیم مچ اندازی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسم کاروان تیم مچ اندازی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسم کاروان تیم مچ اندازی ایران مشخص شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.