وقوع بیش از 13000 تصادف رانندگی منجر به جرح و مرگ در سفرهای نوروزی

وقوع بیش از 13000 تصادف رانندگی منجر به جرح و مرگ در سفرهای نوروزی

رییس پلیس راهور فراجا گفت: 13 هزار تصادف رانندگی منجر به جرح و مرگ در سفرهای نوروزی رخ داده است.

به گزارش cmsd و بنابر اعلام خبرگزاری پلیس، سردار سیدتیمور حسینی در بازدید از محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: جاده چالوس از ساعاتی پیش از سمت شمال به جنوب یک طرفه شد، همچنین در آزادراه قم و آزادراه قزوین شاهد بار ترافیکی پرحجمی هستیم.

وی با بیان اینکه سفرهای مسافران نوروزی امروز، فردا و پس فردا ادامه دارد، افزود: 13 هزار تصادف منجر به جرح و فوت افراد در این ایام رخ داده که 90 درصد از خودروهای دخیل از نوع خودروهای داخلی و 10 درصد از نوع خودروهای خارجی بودند.

رییس پلیس راهور فراجا ادامه داد: سهم شماره گذاری خودروهای داخلی 88 درصد و خودروهای خارجی 12 درصد است و این آمار 90 درصدی تصادفات نشان می دهد که خودروهای داخلی 2 درصد بیشتر از سهم شماره گذاری دخالت داشتند.

سردار حسینی یادآور شد: سهم انواع خودروها در تصادفات مشخص است؛ به طور مثال انواع پژو 30 درصد سهم تصادف داشتند، درحالی که سهم شماره گذاری آنها 27 درصد است.

وی عنوان کرد: باید در یک گفت وگوی ویژه پس از جمع بندی طرح نوروزی به دقت سهم هر خودرو با در نظر گرفتن شماره گذاری، عامل انسانی و مولفه راه را در تصادفات جاده ای بررسی و اطلاع رسانی کنیم.

رییس پلیس راهور فراجا گفت: بیش از 13 هزار تصادف رانندگی منجر به جرح و مرگ در سفرهای نوروزی رخ داده است.

پایان خبر cmsd

وقوع بیش از 13000 تصادف رانندگی منجر به جرح و مرگ در سفرهای نوروزی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقوع بیش از 13000 تصادف رانندگی منجر به جرح و مرگ در سفرهای نوروزی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقوع بیش از 13000 تصادف رانندگی منجر به جرح و مرگ در سفرهای نوروزی"، کلیک کنید.