عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!

به گزارش خبرگزاری cmsd، امشب در یکی از مهم ترین بازی های فوتبال اروپا، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا از بروسیا دورتموند پذیرایی می کند.

بنابر روایت ورزش سه، اتفاقی که دیشب مردم و مقامات آلمان را نگران کرد، تهدید داعش به حمله تروریستی در اطراف ورزشگاه آلیانز آرنا بود. در تصویری که رسانه های وابسته به گروه تروریستی داعش منتشر کرده اند، این گروه هواداران آلمانی را به حمله در دقایق پایانی بازی بایرن مونیخ-دورتموند تهدید کرده است.

از همان دقایق ابتدایی انتشار این تصویر، مقامات فوتبال آلمان و پلیس مونیخ چندین جلسه برگزار کردند و حتی صحبت از لغو بازی در صورت جدی تر شدن تهدیدها به میان آمد.

عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!

با این حال تصمیمی مبنی بر تعویق زمان بازی اتخاذ نشد و امروز سخنگوی پلیس در بیانیه ای خبر داد که پروتکل های امنیتی برای این بازی افزایش یافته اند. او گفت: «مقامات به طور کامل تهدیدها و وضعیت پیش آمده را ارزیابی کرده اند. در حال حاضر خطر جدی ای وجود ندارد و فقط در حد انتشار یک تصویر بوده است. با این وجود تعداد نیروهای پلیس برای بازی امشب به حداکثر رسیده است و آنها را در جای جای استادیوم و اطراف آن مستقر خواهیم کرد. همچنین پروتکل های امنیتی هم جدی تر شده اند.»

باشگاه بایرن مونیخ هم در بیانیه ای خبر داده است که با پلیس مونیخ و مقامات در ارتباط هستند و برای همه تصمیم ها با آنها همکاری خواهند کرد.

258258

عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| تهدید به حمله تروریستی توسط داعش در حساس ترین دیدار بوندسلیگا!"، کلیک کنید.