نفس تیم والیبال سایپا به شماره افتاد/ گام مس برای افزایش عیار – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

نفس تیم والیبال سایپا به شماره افتاد/ گام مس برای افزایش عیار - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، دور رفت مرحله پلی اوت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه 23 اسفند) با برگزاری دو مسابقه در خانه والیبال تهران پیگیری خواهد شد.

در نخستین دیدار پلی اوت دو تیم مس رفسنجان و سایپا تهران در سالن خانه والیبال به مصاف هم رفتند و رفسنجانی ها سه بر صفر به پیروزی رسیدند.

شاگردان محمد کاظم در سه ست متوالی و در جدالی سخت با امتیازات 25 بر 21، 34 بر 32 و 25 بر 23 به پیروزی رسید تا سومین برد برابر حریف در لیگ برتر 1402 را از آن خود کند.

با کسب این برد مس یک گام به سمت افزایش عیار خود در لیگ برداشت و نفس های سایپا برای بقا در لیگ به شماره افتاد تا در مسابقه دوم برای ماندن در لیگ تلاش کند.

مس رفسنجان در مرحله مقدماتی 11 برد و 33 امتیاز کسب کرد و با قرار گرفتن در جایگاه یازدهم جدول حریف سایپا تهران در پلی اوت شد. سایپایی ها در مجموع 26 مسابقه خود تنها یک برد ثبت کردند و با هفت امتیاز در انتهای جدول مرحله گروهی لیگ برتر مردان قرار گرفتند تا در این دیدار برای بقا مبارزه کنند.

مس در دیدار رفت مرحله مقدماتی روز 22 آذرماه موفق به شکست سه بر دو سایپا در تهران شد و 20 اسفند نیز به دلیل عدم حضور سایپا در رفسنجان، مس به عنوان برنده فنی معرفی شد.

امیر طلوع کیان به عنوان نماینده سازمان لیگ و نادر انصاری به عنوان ناظر فنی و داوری در این مسابقه حضور داشتند.

نفس تیم والیبال سایپا به شماره افتاد/ گام مس برای افزایش عیار – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نفس تیم والیبال سایپا به شماره افتاد/ گام مس برای افزایش عیار – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نفس تیم والیبال سایپا به شماره افتاد/ گام مس برای افزایش عیار – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.