قطع عضو پسر 13 ساله و مصدومیت 17 نفر در چهارشنبه سوری استان سمنان

قطع عضو پسر 13 ساله و مصدومیت 17 نفر در چهارشنبه سوری استان سمنان

cmsd/سمنان رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: آمار مصدومان ناشی از حوادث چهارشنبه آخرسال تا کنون در حوزه تحت پوشش علوم پزشکی استان سمنان به 17نفر رسید.

پژمان قراییان شامگاه 22اسفندماه با اشاره به مصدومیت 17 نفر در اثر انفجار مواد محترقه از ایتدای اسفندماه 1402 تا کنون در 6 شهرستان تحت پوشش این دانشگاه اظهار کرد: از این آمار 14نفر در گرمسار ، یک نفر در آرادان و دو نفر در سمنان دچار مصدومیت شدند.

وی ادامه داد : از این تعداد متاسفانه 15 نفر مربوط به امشب بوده و در یک مورد دست پسر 13 ساله ای در گرمسار از ناحیه مچ به پایین دچار آسیب دیدگی بسیار شدید و احتمال قطع عضو شد که جهت ادامه درمان به تهران انتقال یافت .

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: در یک مورد نیز راکب یک موتورسیکلت که به سمت وی موادمحترقه پرتاب شده بود دچار آسیب شدید از ناحیه بازو شد که اقدامات درمانی برای وی در بیمارستان معتمدی گرمسار در حال انجام است.

مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی سمنان با تشریح آثار مخرب انفجار ناشی از مواد محترقه گفت: تمام بیمارستان ها، مراکز درمانی و سوانح و سوختگی و فوریت های پزشکی استان، برای امدادرسانی به مصدومان حوادث چهارشنبه پایان سال در آمادگی کامل به سر بردند.

پایان خبر cmsd

قطع عضو پسر 13 ساله و مصدومیت 17 نفر در چهارشنبه سوری استان سمنان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطع عضو پسر 13 ساله و مصدومیت 17 نفر در چهارشنبه سوری استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطع عضو پسر 13 ساله و مصدومیت 17 نفر در چهارشنبه سوری استان سمنان"، کلیک کنید.