تهران از کی بارانی می شود؟

تهران از کی بارانی می شود؟

به گزارش cmsd، بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی چهار روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود همچنین امروز(22 اسفند) در پاره ای نقاط به ویژه بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات فیروزکوه بارش پراکنده مورد انتظار است.

cmsd نوشت: برای عصر سه شنبه تا صبح جمعه (25 اسفند) با استقرار جوی نسبتا پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه در مناطق پرتردد شهری افزایش نسبی غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

از اواخر وقت جمعه تا روز شنبه (26 اسفند) با فعالیت سامانه بارشی افزایش ابر و در بعضی ساعات رگبار باران و در ارتفاعات بارش باران و برف مورد انتظار است.

برای روز جمعه روند افزایش نسبی دما و در روز شنبه کاهش دما پیش بینی می شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا ( 23 اسفند) صاف در بعضی ساعت ها غبار محلی، گاهی وزش باد با حداقل دمای 7 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (24 اسفند) صاف تا ابری، در بعضی ساعت ها غبار محلی با حداقل دمای 9 و حداکثر دمای 18درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

طی 24 ساعت گذشته، ایستگاه های آبعلی 10 میلیمتر، ژیوفیزیک تهران 9.6 میلیمتر، دماوند 4 میلیمتر، شمیرانات- اقدسیه 2.5 میلیمتر، لواسان 2.3 میلیمتر، فرودگاه مهرآباد 0.8 میلیمتر، فیروزکوه 0.8 میلیمتر، چیتگر0.4 میلیمتر، شهریار 0.2 میلیمتر، بارش ثبت کرده اند.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه توچال با کمینه دمای 12- درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

تهران از کی بارانی می شود؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تهران از کی بارانی می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تهران از کی بارانی می شود؟"، کلیک کنید.