برنامه تسبیح سحر از جوار امامزادگان قم روی آنتن شبکه قم می رود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

برنامه تسبیح سحر از جوار امامزادگان قم روی آنتن شبکه قم می رود - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، مهدی قایم پناه با اشاره به پخش ویژه برنامه های سحرگاهی و افطاری سیمای مرکز قم از جوار بقاع متبرکه شاخص استان اظهار کرد: برنامه «تسبیح سحر» سحرگاه هر روز ماه رمضان و «ماه عاشقی» در هنگام اذان مغرب، برای پنجمین سال متوالی روی آنتن می روند.

او افزود: برنامه تسبیح سحر از سی ام شعبان تا پنجم رمضان از جوار آستان مقدس امامزاده علی بن جعفر(ع)، از ششم تا دوازدهم از جوار امامزاده شاه سید علی(ع)، از 13 تا 18 رمضان از جوار حرم امامزاده موسی مبرقع(ع)، نوزدهم تا بیست و سوم از حرم حضرت معصومه(س)، از 24 تا 26 ام از حرم امامزاده جعفر شهید(ع) و بقیه شب ها از جوار امامزادگان ابراهیم و محمد(ع) به صورت زنده از شبکه نور پخش خواهد شد.

مسوول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه حسین لطفی تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد گفت: مهدی اعرابی به عنوان مجری برنامه انتخاب شده و حجت الاسلام، محمد سعیدی آریا به عنوان کارشناس 6 برنامه نخست حضور می یابد.

او ادامه داد: بخشی با عنوان «روایت گری شهدا» هم در این برنامه گنجانده شده که با اجرای حجت الاسلام حسین جوشقانیان روی آنتن می رود.

قایم پناه با بیان اینکه حجت الاسلام رفیعی کارشناس برنامه هایی خواهد بود که از حرم امامزاده سید علی(ع) پخش می شوند گفت: استاد کاجی هم راوی بخش شهدای برنامه است؛ در برنامه هایی که از حرم امامزاده موسی مبرقع(ع) روی آنتن می رود، حجت الاسلام سید حسین مومنی و حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری به عنوان کارشناس مذهبی حضور می یابند.

مسوول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان قم به دیگر بخش های برنامه تسبیح سحر اشاره و ابراز کرد: معرفی امامزادگان قم، دعای سحرگاهی، دعای ابوحمزه ثمالی و گزارش هایی از برنامه های شاخص استان در نوروز و ماه رمضان، از جمله این بخش ها هستند.

او تصریح کرد: سال گذشته و همزمان با شب پانزدهم ماه رمضان، 50 هزار پیامک از سوی مخاطبان تسبیح سحر به صدا و سیمای مرکز قم ارسال شد که نشان می دهد این برنامه پرمخاطب ترین برنامه مناسبتی شبکه نور بوده است، همچنین بر اساس گزارش های واصله، مخاطبانی از دیگر استان ها هم بیننده این برنامه هستند.

قایم پناه به برنامه های سحرگاهی رادیو قم با همکاری اداره کل اوقاف استان اشاره و اظهار کرد: حجت الاسلام وحید نجف زاده کارشناس مذهبی برنامه است که با عنوان «شمیم اجابت» سحرگاهان ماه رمضان پخش می شود.

مسوول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم افزود: این برنامه هر روز بامداد از ساعت 3 تا اذان صبح روی آنتن رادیو قم می رود.

او به ویژه برنامه افطاری ماه عاشقی اشاره کرد و گفت: این برنامه هر روز از ساعت 17 و از موقوفه قرآنی سعد الحکمای شهرستان کهک روی آنتن زنده سیمای مرکز قم می رود که این مسیله برای دومین سال متوالی برنامه ریزی شده است.

قایم پناه تصریح کرد: مهمانان مختلفی در این موقوفه حضور می یابند و درباره کارهایشان به گفت وگو با مجری می نشینند.

معرفی امامزادگان و بقاع متبرکه کهک، فعالیت های قرآنی در این شهرستان، بیان تفسیر توسط استاد بهرام پور، بیان مسایل مختلف توسط استاد دین پرور، مصاحبه با نخبگان قرآنی و گفت وگو با مهمان ویژه ی برنامه، از جمله بخش های مختلف «ماه عاشقی» خواهند بود.

او افزود: مهدی حجت پناه تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد و رضا ملایی هم مجری آن است.

برنامه تسبیح سحر از جوار امامزادگان قم روی آنتن شبکه قم می رود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه تسبیح سحر از جوار امامزادگان قم روی آنتن شبکه قم می رود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه تسبیح سحر از جوار امامزادگان قم روی آنتن شبکه قم می رود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.