تمام مدیران محیط زیست و ستاد احیا در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران تبریه شدند 

تمام مدیران محیط زیست و ستاد احیا در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران تبریه شدند 

وکیل اولیای دم مرحوم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی گفت: بر اساس رای صادر شده تمام مدیران متهم سازمان محیط زیست و ستاد احیای دریاچه ارومیه در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیست تبریه شدند و تنها راننده به عنوان مجرم شناخته شد.

سبحان نجفقلیان در گفت وگو با cmsd اظهار کرد: اعتراض ما به صدور قرار منع تعقیب برای مسیولان ستاد احیای دریاچه ارومیه از جمله فرهاد سرخوش -مدیر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه – رد شد علاوه بر آن مهران نظری سلطان آبادی – مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی – و مختارخانی – رییس اداره محیط زیست شهرستان ارومیه – مجرم شناخته نشدند.

وی درباره حکم صادر شده برای راننده اتوبوس خبرنگاران محیط زیست گفت راننده محکوم به پرداخت دیه مرحوم مهشاد کریمی – خبرنگار cmsd و ریحانه یاسینی – خبرنگار ایرنا، دیه مجروحان و تحمل شش ماه حبس شد. 

وکیل اولیای دم مرحوم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی در ادامه اظهار کرد: بر اساس رای صادر شده قرار شد پرونده «ع.ح» – از مسیولان استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه – و «م. ا. ح» – از مدیران وقت  سازمان حفاظت محیط زیست – که نقش اساسی آنان در وقوع واژگونی اتوبوس خبرنگاران مورد تاکید شکات است برای اظهار نظر به دادسرا ارجاع شود.

نجفقلیان در پایان تاکید کرد: مهلت اعتراض به این حکم 20 روز است و حتما اعتراض خواهیم کرد و دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان غربی به آن رسیدگی خواهد کرد البته ما فقط می توانیم به حکم صادر شده برای نظری و خانی اعتراض کنیم.

 پایان خبر cmsd

تمام مدیران محیط زیست و ستاد احیا در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران تبریه شدند 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمام مدیران محیط زیست و ستاد احیا در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران تبریه شدند " هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمام مدیران محیط زیست و ستاد احیا در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران تبریه شدند "، کلیک کنید.