زمان واگذاری استقلال به بخش خصوصی مشخص شد

زمان واگذاری استقلال به بخش خصوصی مشخص شد

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ روز گذشته بود که نامه ای از سوی معاون اول رییس جمهور درخصوص واگذاری باشگاه پرسپولیس منتشر گردید که در بند پنجم آن ذکر شده بود باشگاه استقلال نیز با رعایت تشریفات قانونی، به بخش خصوص واگذار شود.

به نقل از ورزش سه از شرکت صنایع پتروشیمی به عنوان خریدار جدی باشگاه استقلال یاد شده ولی گفته می شود مشکلاتی بر سر راه این واگذاری وجود دارد. حالا cmsd خبر داده که بحث واگذاری آبی ها در سال جدید کاملا منتفی شده و این کار در سال 1403 صورت خواهد پذیرفت.

پس از نامه محمد مخبر معاون اول رییس جمهور مبنی برای واگذاری 80 سهام باشگاه پرسپولیس، شایعاتی پیرامون واگذاری مالکیت باشگاه استقلال طی امروز و فردا نیز به گوش می رسید که پیگیری ها نشان می دهد این موضوع صحت ندارد.

سازمان خصوصی سازی به عنوان مسیول واگذاری سهام سرخابی ها، فعلاً برنامه ای در سال جاری برای واگذاری مالکیت باشگاه استقلال ندارد و این باشگاه همچنان زیر نظر وزارت ورزش به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

با توجه به واگذاری باشگاه پرسپولیس، مشکل مالکیت مشترک سرخابی ها حل شده است و به این ترتیب این دو باشگاه مشکلی از این بابت برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارند و به همین دلیل عجله ای برای واگذاری استقلال وجود ندارد.

مسیولان سازمان خصوصی سازی طی دو ماه گذشته جلساتی را با مسیولان پتروشیمی خلیج فارس داشته اند، اما پس از بروز موانعی بر سر واگذاری، این جلسات بدون نتیجه باقی مانده است. به گفته مسیولان سازمان خصوصی سازی با توجه به فرصت کم باقیمانده تا پایان سال جاری و تعطیلات پیش رو، امکان واگذاری استقلال در سال جاری وجود ندارد و در سال آینده در این باره تصمیم گیری خواهد شد.

257 251

زمان واگذاری استقلال به بخش خصوصی مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان واگذاری استقلال به بخش خصوصی مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان واگذاری استقلال به بخش خصوصی مشخص شد"، کلیک کنید.