تصویربرداری فصل چهارم «زیرخاکی» امروز به پایان می رسد/ رونمایی از نخستین عکسها و تیزر

به گزارش خبرگزاری cmsd؛به نقل از روابط عمومی مجموعه تلویزیونی «زیر خاکی»، همزمان با آخرین روز ضبط «زیرخاکی» از نخستین تصاویر و تیزر آن نیز به عنوان سریال رمضانی شبکه یک سیما رونمایی شد.

پس از پخش سه فصل از مجموعه «زیرخاکی»، فصل چهارم این سریال از سه شنبه 22 اسفند همزمان با اولین شب ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.

فصل اول این مجموعه به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا در ماه رمضان سال 1399 روی آنتن رفت و پربیننده ترین سریال رمضانی شد. فصل دوم «زیرخاکی» خرداد ماه سال 1400 پخش شد و در نهایت سومین فصل از این مجموعه، در نوروز سال 1401 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

در اولین شب ماه رمضان و از ساعت 22:15 سه شنبه 22 اسفند ماه، خلاصه ای از سه فصل قبلی سریال به مخاطبان ارایه خواهد شد و از شب بعد پخش فصل جدید در 16 قسمت آغاز می شود.

تصویربرداری فصل چهارم «زیرخاکی» امروز به پایان می رسد/ رونمایی از نخستین عکسها و تیزر

در فصل چهارم که از ابتدای آذر ماه در تهران، کرج، جزیره خارگ، شهرک های غزالی و دفاع مقدس ضبط شده مخاطبان شاهد ادامه ماجراجویی های «فریبرز باغ بیشه» هستند که در پیوند با ماجراهای قبلی اما در فضاهایی جدید و جذاب رخ می دهد.

بازیگران این سریال عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گیتی قاسمی، سیاوش چراغی پور، رایان سرلک، بهراد خرازی، منصور نصیری، خسرو احمدی، اصغر نقی زاده، مریم موسویان، مهری آل آقا با حضور کوروش سلیمانی، محمد شیری و هومن برق نورد.

دیگر عوامل اصلی این سریال عبارتند از فیلمنامه و مدیر هنری: جلیل سامان، سرپرست گروه کارگردانی: رضا شریفی، مدیر فیلمبرداری: رضا شیبانی، طراح گریم: عباس عباسی، مدیر صدابرداری: جواد مقدس، طراحی و ترکیب صدا: محمد کشفی، موسیقی: آرش بادپا، طراح لباس: مهرناز اکبری، طراح صحنه: بهنام جعفری طادی، تدوین: علی سامان، جانشین تولید: مهدی نصرالهی، مدیر برنامه ریزی: میثم نجفی، جلوه های ویژه میدانی: حمید رسولیان، جلوه های ویژه بصری: علیرضا اکبری، شهرزاد اکبری، منشی صحنه: ساناز هرندی، آزاده جهانبخش، فیلمبردار: کیوان ارجمند عین الهی، دستیار فیلمنامه: نسترن شفاف، مدیر تدارکات: محمود کوچکی، عکاس: فاطمه راجزی، تیتراژ: محراب مشهدبان، مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان.

22057

تصویربرداری فصل چهارم «زیرخاکی» امروز به پایان می رسد/ رونمایی از نخستین عکسها و تیزر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصویربرداری فصل چهارم «زیرخاکی» امروز به پایان می رسد/ رونمایی از نخستین عکسها و تیزر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصویربرداری فصل چهارم «زیرخاکی» امروز به پایان می رسد/ رونمایی از نخستین عکسها و تیزر"، کلیک کنید.