کسر از حقوق مستمری بگیران با هدف واگذاری سهام بوده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

کسر از حقوق مستمری بگیران با هدف واگذاری سهام بوده است - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، سازمان تامین اجتماعی پیرامون کسر از حقوق برخی از مستمری بگیران این سازمان اطلاعیه ای صادر کرد که جزییات آن به شرح ذیل است.

پیرو کسورات انجام شده در واریز روز نخست حقوق برخی از بازنشستگان این سازمان (حروف الف) که با هدف سرمایه گذاری و واگذاری سهام یکی از شرکت ها، صورت پذیرفته، این سازمان ضمن حمایت از اقداماتی که در جهت منافع و صرف و صلاح بازنشستگان و ذی نفعان معزز تامین اجتماعی است؛ بر ضرورت اطلاع رسانی قبلی، کامل و مبتنی بر حق انتخاب داوطلبانه این قشر عزیز از هرگونه طرح مرتبط با ایشان تاکید می کند.

لذا با دستور صادر شده توسط مدیرعامل سازمان و هماهنگی صورت گرفته با بانک های عامل و همچنین کانون عالی بازنشستگان، کسورات انجام شده که بدون اطلاع رسانی مکفی صورت پذیرفته بود با قید فوریت به حساب همه مستمری بگیران گروه الف بازگشته و هرگونه برداشت، تحت هر عنوان از حساب نیز تا زمان اطلاع رسانی کافی و شفاف و ثبت نام داوطلبانه بازنشستگان عزیز که متعاقباً از طریق کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام می شود؛ متوقف شد.

بر اساس این اطلاعیه پیش از این رییس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از واگذاری 52 درصد سهام پتروشیمی امیرکبیر به بازنشستگان خبر داده و گفته بود مستمری بگیرانی که به خرید این سهام تمایلی ندارند، می توانند با ارسال عدد 11 به شماره 9207772026 از خرید سهام انصراف دهند.

کسر از حقوق مستمری بگیران با هدف واگذاری سهام بوده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کسر از حقوق مستمری بگیران با هدف واگذاری سهام بوده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کسر از حقوق مستمری بگیران با هدف واگذاری سهام بوده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.