جزییات آتش سوزی در یک ساختمان در محدوده خیابان کریمخان تهران

جزییات آتش سوزی در یک ساختمان در محدوده خیابان کریمخان تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران توضیحاتی را درباره حریق رخ داده در محدوده خیابان کریمخان ارایه کرد و گفت: این حادثه در پشت بام یک ساختمان 5 طبقه رخ داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با cmsd، در این باره گفت: حوالی ساعت 17:45 عصر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان اداری و تجاری خیابان کریمخان زند، محدوده خیابان حافظ به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان را به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در عرض مدت زمان دو دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در قسمت پشت بام این ساختمان پنج طبقه رخ داده است. در این قسمت سازه ای با استفاده از سقف های شیروانی فلزی به وسعت حدود 300 مترمربع ساخته شده بود که آتش در انباری آن که با ایرانت مسقف شده بود، رخ داده  بود. 

وی با بیان اینکه شدت حریق و موقت بودن سازه، سبب تخریب آن شده بود، گفت: محل قرارگیری این ساختمان و همچنین دود ناشی از آن توجه زیادی را جلب کرده و تصاویر آن نیز در فضای مجازی منتشر شده بود. همین موضوع نیز حساسیت هایی را ایجاد کرده بود.

ملکی با بیان اینکه آتش سوزی در این ساختمان مهار شد، گفت: این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشته است. در حال حاضر نیز آتش نشانان نسبت به ایمن سازی محل اقدام کرده وبه ماموریت خود خاتمه دادند.

پایان خبر cmsd

جزییات آتش سوزی در یک ساختمان در محدوده خیابان کریمخان تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات آتش سوزی در یک ساختمان در محدوده خیابان کریمخان تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات آتش سوزی در یک ساختمان در محدوده خیابان کریمخان تهران"، کلیک کنید.