وفایی پور به مدال طلا رسید / برنز پلنگ وار و حذف 3 آزادکار ایران – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

وفایی پور به مدال طلا رسید / برنز پلنگ وار و حذف 3 آزادکار ایران - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، در پایان رقابت های 5 وزن نخست کشتی آزاد جام یاشاردوغو در آنتالیای ترکیه، هادی وفایی پور در وزن 86 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت و محمدمهدی پلنگ وار در وزن 65 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد. ابراهیم خواری در 57، علی خرمدل در 65 و حسین ابوذری در وزن 74 کیلوگرم نیط از دور رقابت ها کنار رفتند.

در وزن 57 کیلوگرم ابراهیم خواری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به نتیجه 2 بر 2 و با ضربه فنی مقابل بکزات آلمازبک اولو از قرقیزستان مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت و در این گروه شکست خورد و حذف شد.

در وزن 65 کیلوگرم علی خرمدل در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 6 بر 3 مقابل احمت دومان از ترکیه به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر مغلوب ادلان عسکراف از قزاقستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر از دور رقابت ها کنار رفت.

محمدمهدی پلنگ وار دیگر نماینده ایران در این وزن نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر مغلوب الوکبک ژولدوشبکوف از قرقیزستان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه مقابل حریفی از آذربایجان با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی رفت. پلنگ وار در این دیدار با نتیجه 7 بر 6 مقابل ادلان عسکراف از قزاقستان به برتری رسید و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 74 کیلوگرم حسین ابوذری در دور اول مقابل واسیلی دیاکون از مولداوی با نتیجه 3 بر 1 مغلوب شد و با توجه به شکست حریفش در مراحل بعدی، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 86 کیلوگرم هادی وفایی پور در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مقابل عیسی گالیف از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 11 بر 4 یودایی تاکاهاشی از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وفایی پور در این مرحله مقابل اسوم شولیدزه از کشور گرجستان با نتیجه 11 بر 1 به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار مقابل اردن بات بیامباسورن از مغولستان با نتیجه 10 بر صفر به برتری دست یافت و مدال طلا را از آن خود کرد.

وفایی پور به مدال طلا رسید / برنز پلنگ وار و حذف 3 آزادکار ایران – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وفایی پور به مدال طلا رسید / برنز پلنگ وار و حذف 3 آزادکار ایران – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وفایی پور به مدال طلا رسید / برنز پلنگ وار و حذف 3 آزادکار ایران – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.