رکورد تعداد اجرا و تماشاگر در تیاتر گیلان شکسته شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

بهرام خوشحال در گفت و گو با خبرنگار cmsd اظهار کرد: نمایش «9 ماه انتظار3» با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در ژانر کمدی به نویسندگی و کارگردانی نیما رهایی از بازیگران و کارگردانان برجسته نمایش در استان گیلان از روز یکشنبه اول بهمن ماه در شهرستان آستارا در محل سینما دریا به مدت 43 شب به روی صحنه رفت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا با بیان اینکه گروه نمایش سهند آستارا از سال 1378 با خلق نمایش های کمدی همواره سعی داشته است مشکلات جامعه را به زبان طنز بیان کند افزود: این گروه نمایشی با 43 شب اجرا توانست 13 هزار تماشاگر را به تماشای این نمایش بنشاند و یک اتفاق بی نظیر و رکوردی جدید در این عرصه را رقم بزند.

وی افزود: نمایش 9 ماه انتظار (3) با نگاهی به مسایل و مشکلات موجود اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ازدواج، فرزند آوری و بهداشت و درمان در جامعه و با زبان تاثیرگذار طنز در آستارا به روی صحنه رفت و شب جمعه در چهل و سومین شب اجرا همچون شب های قبل با استقبال مردم فرهنگ دوست آستارا مواجه بود.

رکورد تعداد اجرا و تماشاگر در تیاتر گیلان شکسته شد

گفتنی است؛ کارگردانی این نمایش بر عهده نیما رهایی بازیگر و کارگردان برجسته نمایش استان گیلان بود و یونس عدالت، اکبر فرهنگ، آرش ضارب، فرشاد حسینی، امیرحسین الهی، آرینا نمازی، غزاله فکری، آرش جوهری، هستی باقری اصل، مایده پور میرزا، ابراهیم مهاجری، سهند رهایی، عباس آذریار، مریم فضلعلی زاده، مهسا قربانی، پریا مستعد، فریده رازدشت و رمیصا رزاقی در این نمایش و در دو پرده به عنوان بازیگر هنرنمایی می کنند.

سهند رهایی به عنوان دستیار کارگردان، تارا مرتضوی به عنوان منشی صحنه، رامین بخشنده به عنوان تصویربردار، مهدی عزیزی و کلارا صفرنیا به عنوان مجری گریم، سید جلال حسینی و یاشین زارعی به عنوان طراح و اجرای دکور، سولماز زمردی فرد به عنوان طراح پوستر، امین دولتخواه به عنوان طراح لوگو تایپ، عباس صفری به عنوان مجری نور و صدا و سعید نیرومند به عنوان مسیول انتظامات از جمله دست اندرکاران این نمایش کمدی بودند.

این نمایش توانست با 43 شب اجرا و فروش بیش از 13 هزار بلیط، رکورد تعداد اجرا و تعداد تماشاگر را در تیاتر گیلان بشکند و این اتفاق جدیدی برای حوزه نمایش در سطح استان گیلان بود.

رکورد تعداد اجرا و تماشاگر در تیاتر گیلان شکسته شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد تعداد اجرا و تماشاگر در تیاتر گیلان شکسته شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد تعداد اجرا و تماشاگر در تیاتر گیلان شکسته شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.